Ahmet Çakar, Arda Turan’ın Galatasaray’la Anlaştığını Açıkladı

Spor yorumcusu Ahmet Çakar, Galatasaray'ın Arda Turan ile anlaştığını ve ilerleyen günlerde bu transferin açıklanacağını söyledi.

Ahmet Çakar, Galatasaray’ın Arda Turan’ı transfer ettiğini ve önümüzdeki günlerde bu transferin açıklanacağını belirtti.

Son günlerde yüksek sesle dillendirilmeye başlanan Arda Turan – Galatasaray flörtü hakkında Ahmet Çakar’dan mühim bir iddia geldi.

Beyaz Futbol programı yorumcusu Ahmet Çakar, Galatasaray’ın Arda Turan’ı transfer ettiğini ve önümüzdeki günlerde bu transferin açıklanacağını belirtti.

Arda Turan’ın son senelerde yaşadıkları sebebiyle transfer edilmesinin hatalı olduğunu söyleyen Çakar, “Arda Turan, Galatasaray’a geri döndü. Galatasaray’ın hocası mekan basan, hastanede silah sıkan Arda Turan’ı takıma alıyor. Bu transferden üzüntü duyuyorum. Ben Galatasaray’ın hocası olsam, ‘kriminal olarak hatalar yapmış bir oyuncuyu kendi takımıma almam’ diyorum. Ben Arda’nın kötülüğünü de istemiyorum. Umarım eski formuna döner ve milli takım formasını da giyer” sözlerini kullandı.

SİNAN ENGİN: BU ÇOCUK FUTBOL OYNAMASIN MI?

Sinan Engin, Arda Turan’ın yaptığı hatalar üstünden yargılanmasının yanlış olduğunu belirtirken, “Bu çocuk hata yapmış. İnsanlar hata yapabilir, hukuk da cezasını vermiştir. Bu çocuk ömür boyu işini yapamayacak mı, futbol oynayamayacak mı? Arda Turan’ın Galatasaray kulübüne de, Galatasaray camiasına da bir saygısızlığı olmamıştır” şeklinde konuştu.

ÜMİT KARAN: BOŞ MUKAVELEYE İMZA ATACAK

Ümit Karan ise, Arda Turan’ın Galatasaray’da boş mukaveleye imza atacağını ve futbolu sarı-kırmızılı takımda bırakacağını kaydetti.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı