Ahmet Ağaoğlu: Bu meydanı çakallara bırakmayacağız

Ahmet Ağaoğlu, kaçırılan şampiyonlukla ilgili konuştu. Ağaoğlu, verilen mücadelenin kıymetini bildiklerini vurgulayarak ‘Biraz sendelediğimizde ortaya çıkan çakallar bilsin ki bu meydanı hiçbir zaman onlara bırakmayacağız” dedi.

TrabzonsporBaşkanıAhmet Ağaoğlu, geride kalan sezonla ilgili olarak Sabah’tanYunus Emre Sel’e açıklamalarda bulundu.

Ağaoğlu, “Geçen yıl olduğu gibi yine bir savurganlığın içerisinde olmayacağız.Ekonomik olarak belirlediğimiz kriterlerin asla üzerineçıkmayacağız.Nokta atışı transferler yapmaya çalışacağız. Zaten ihtiyaçlar aşağı yukarı belli ve oralara odaklı transfer çalışmalarımız var.Takımımızdan belki giden olabilir ama o transfer de hem ekonomik olarak bizi hem de oyuncumuzu tatmin edecek düzeyde olmalı.İki taraflı düşünüp karar vereceğiz”dedi.

Ahmet Ağaoğlu, daha sonra şöyle devam etti:

“Şampiyonluğu çok istiyorduk ve mücadele ettik ancak olmadı.Türkiye Kupası, verdiğimiz mücadelenin önemli bir tesellisioldu. Ama her zaman daha iyisini yapmak için çalışmakzorundayız.Biz göreve geldiğimizde kulübü ekonomik olarak çok iyi bir noktaya getireceğimizi bunu yaparken de her zaman zirve mücadelesi vereceğimizi söylemiştik.”

“Üç kupa hedefimiz vardı ama…”

Ekonomik olarak kulübümüzün çok sağlam adımlar attığını rahatlıkla söyleyebilirim. Ama bunun yanında ligikincisiolduk ve Türkiye Kupası’nı aldık. İkinciliği bir başarı olarak söylemiyorum ama zirve mücadelesinin bir göstergesi olması açısından önemli.ŞimdiSüperKupa’yı da kazanmak istiyoruz.Üç kupa hedefimiz vardıama ikisini almak istiyoruz.Takımımızda en son kupa kazandığımızda ilkokula giden futbolcular yer alıyor.Bu bile aslındayakalanan başarının bir göstergesiolabilir.

“Biraz sendelediğimizde ortaya çıkan çakallar bilsin ki..”

Taraftarımıza lig şampiyonluğunuhediyeetmek istiyorduk çünkü onlar bunu fazlasıyla hak ediyordu.Sayısız nedenden dolayı bunu başaramadık.Bu kupaya ihtiyacımız gerçekten vardı. Futbolcu arkadaşlarıma ve teknik heyete gerçekten teşekkür ediyorum. Şunu net bir şekilde söylüyorum.Bu kupanın devamı gelecek. Bu birbaşlangıç ve bunun sözünü onlara veriyorum.Biz hataları düzelteceğiz, önümüze bakacağız.
Biz verdiğimiz mücadelenin ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz, biraz sendelediğimizde ortaya çıkan çakallar bilsin ki bu meydanı hiçbir zaman onlara bırakmayacağız.Taraftarlarımızdan istediğimiz, bu kupanınmutluluğunu yaşasınlar çünkü onlaradaha çok mutluluk yaşatacağız.”

Bana göre ligin en iyi takımıyız. Çünkü sezon başında yaşadığımız sıkıntılar asla unutulmamalı.Kadro kuramayan ve lisansalamama tehlikesi ile karşı karşıyaolan bir takım şampiyonluğu sonuna kadarkovaladı, ligin en iyi futbol oynayanekibi oldu.Bu takım alkışı hak ediyor.”

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı