Ah beni beni Masumlar Apartmanı sözleri dinle! Masumlar Apartmanı dizisinde çalan şarkı!

Masumlar Apartmanı dizisinde Sezen Aksu şarkıları çaldı. Birçok izleyici ise ”Ah beni beni vah benini al beni beni sal beni beni” şarkı sözlerini araştırmaya başladı. Masumlar Apartmanı İnci’nin söylediği şarkıyla ilgili bilgiler haberimizde.
Takip et
Ah beni beni Masumlar Apartmanı sözleri dinle! Masumlar Apartmanı dizisinde çalan şarkı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Masumlar Apartmanı adlı dizi yayınlandığı günden beri reyting rekorları kırıyor. Dizinin oyuncu kadrosu ve konusu kısa sürede sevildi ve birçok insan diziyle ilgili bilgileri araştırıyor. Dizinin 4. ve 5. bölümünde ‘Ah beni beni Vah beni beni” şarkısı çaldı. İzleyiciler şarkının sözlerini ve kimin söylediğini merak ediyor. İşte İnci’nin söylediği Ah beni beni şarkısı!

Masumlar Apartmanı 4. Bölüm Özeti: Han ortalığın hiçbir şekilde durulmayacağını anlayınca İnci’yi kaybetmemek için cesur bir adım atar ve ona evlenme teklifi eder. İnci teklifin şokuyla kalakalmıştır. İnci’nin karar vermesini sağlayan, çok eskiden annesi Ela tarafından yazılmış bir mektup olur. İnci bir kararın eşiğindeyken, Masumlar Apartmanı’nın girişinde Safiye onu beklemektedir. Üstelik onun hakkında yeni şeyler öğrenmiştir… Han’ın kardeşi Gülben, dış dünyaya açılmak için adım atmaya hazırlanır ancak yılların kafes hayatını aşmak kolay olmayacaktır. Safiye’yse hem İnci’nin gelişine hem Gülben’in hayallerine karşı kendi dünyasını korumak için kılıcına sarılmıştır. Bu dünyaya kimse girmeyecek, bu dünyadan kimse çıkmayacaktır. Eve gelen sağlık görevlileri dahil..

Sezen Aksu Gidiyorum Bu Şehirden

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.