Ağrı’da Cezaevindeki Mahkum Ziyaretinden Dönerken Kaza Yaşandı

Ağrı’da cezaevinde bulunan yakınlarını ziyaret ettikten sonra dönüş yolunda olan bir minibüs ile traktör çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 18 kişi yaralandı.

Ağrı’da bir minibüs ile bir traktör birbirine girdi. Feci kazada 1 kişi öldü, 18 kişi de yaralandı. Minibüsteki kişilerin Pantos’taki hapishanede yatan yakınlarını ziyaret ettiği ve Iğdır’a dönmek için yolculuk yaptığı ortaya çıktı. Sürücü koltuğunda oturan Şah İsmail Abuşu kontrolünde bulunan 70 AAC 310 plakalı minibüs, Ağrı ile Iğdır arasındaki Murat köyü mevkisinde Türkmen Kalpan idaresinde bulunan 04 BA 126 plakalı traktör ile çarpıştı.

MİNİBÜS ŞOFÖRÜ OLAY YERİNDE ÖLDÜ

Feci kazada, minibüste bulunan Hacı Ali Tekik olay yerinde can verdi. İki sürücü ile beraber minibüste bulunan 16 yolcu yaralandı. Yaralılar olay yerine gönderilen ambulanslarla Ağrı Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

PATNOS’TA HAPİS YATAN YAKINLARINI ZİYARET ETMİŞLER

Tedaviye alınan yaralı yolculardan kimsenin hayati tehlikesinin olmadığı aktarıldı. Kaza nedeniyle bölgeye çok sayıda ekip gönderildi ve aksayan trafiği açmak için yol temizlendi. Minibüste bulunan yolcuların Patnos’ta bulunan hapishanedeki yakınlarını ziyaret ettikleri ve dönüş yolunda oldukları bildirildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı