Ağır Yaşamlar Kelly öldü mü, yaşıyor mu?

Ağır Yaşamlar serisinin 13. bölümüne Kelly damga vurmuş ve fazla kilolarıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Kelly Mason, Dr. Nowzara’nın rehberliğinde hayatını değiştirmek için yola çıkmış ve benzer sorunu yaşayan pek çok hastaya da umut olmuştu. Peki toplamda 156 kilo vererek büyük bir gelişme kaydeden Ağır Yaşamlar Kelly öldü mü? Kelly yaşıyor mu? Kelly hakkında çıkan son haberler doğru mu?
Takip et
Ağır Yaşamlar Kelly öldü mü, yaşıyor mu?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ağır Yaşamlar Dr. Younan Nowzaradan veya daha bilinen adıyla “Dr. Now” rehberliğinde kilo vermeye çalışırken profesyonel yardım arayan çeşitli hastaların yolculuğunu anlatıyor . Reality şovda kutlamaya değer  bazı dramatik dönüşümler oldu , ancak birçok trajedi de yaşandı .

TLC’nin tanıdık bir yüzü olan  Coliesa McMillian, 21 Eylül 2020’de vefat etti .

Sean Milliken de 29 yaşında trajik bir şekilde öldü .

Kelly’nin yemek bağımlılığı morbid obez olan annesinden geliyor. Annesiyle büyüyen Kelly, üniversiteye başlamasıyla hayatını değiştirmeye karar veriyor ancak düşük yapmasıyla hayatı altüst oluyor. 300 kiloyu geçen Kelly, kalp yetmezliği sorunu da ortaya çıkınca Dr. Now’a başvuruyor.

Özellikle trajik bir hikaye, Dr. Now’ın tavsiyesini almak için Houston’a giden Kelly Mason’la ilgili. Ne yazık ki, o geldiğinde, Mason’ın diyabet, tiroid sorunu, artrit, yüksek tansiyon, kan pıhtısı ve pulmoner emboli gibi bir dizi sağlık sorunuyla mücadele ettiği ortaya çıktı.

Annesiyle büyüyen Kelly, aslında genetik bir mirası devralmıştı. Kelly’nin annesi de morbid obez olarak tabir edilen bir hastalığın pençesindeydi. Bu obezlik nedeniyle de yemek bağımlılığını yıllarca durduramadı ve son olarak çareyi Ağır Yaşamlar serisiyle tanıdığımız Dr. Now oldu.

Kelly Mason’ın My 600-Lb Life’daki hikayesi çok trajikti çünkü çok uğraştı. Inquisitr’e göre , TLC şovunun izleyicileri onun 300 kilo kaybetmesini izledi. Mason, Dr. Younan Nowzaradan’ın onu hastaneye kabul etmesinden sonra ilk 100 kiloyu kaybetti, Distractify’a göre ameliyat için onay aldı. Bu ve Mason’ın kendi kararlılığı sayesinde, o yoldaydı. Mason TLC’de hastaneden taburcu olurken ( Distractify aracılığıyla) “Aslında yeni bir hayatın ilk günü gibi geliyor” dedi.). “Planım diyete bağlı kalmak, fizik tedavi, ergoterapi yapmak, mahallede yürümek. Dr. Şimdi benden ne bekliyorsa onu yapmak. Ama kalbim olması gerektiği gibi çalışmıyorken, bu nefes olabilir. son nefesim. Ama ölmek istemiyorum” diye açıkladı.

Ağır Yaşamlar Kelly öldü mü, yaşıyor mu?

Ama trajedi yaşandı. Inquisitr’e göre Mason, 15 Şubat 2019’da uykusunda kalp durmasından öldü .

Reality şovunda genellikle sabırlı olan Dr. Now, Mason’ın ölümüyle derinden üzüldü. Ancak, ölümünün, kendi tarafındaki herhangi bir adımdan kaynaklanmadığını açıkladı.

Dr. Now ( Dikkatlendirme yoluyla ) “Kelly’nin birkaç hafta önce benimle yaptığı son randevuda, kilo kaybı yolundaydı, bu yüzden bu onun eski alışkanlıklarına geri dönmesinin bir sonucu değil” dedi . “Çok çalışıyordu ve ihtiyacı olanı yapıyordu ama buna rağmen, bu noktaya kadar kalbindeki hasar çok ağırdı.”

Bölümde izlediğimiz gibi Kelly başarılı bir kilo verme sürecine giriyor. Ancak acı haber Dr. Nowzaradan’a ulaşıyor. Genç kadın, uyurken geçirdiği kalp kriziyle yaşama veda etti. Ölüm haberini alan Dr. Now, “Kelly hiç pes etmedi. Onun gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı.

Ağır Yaşamlar Kelly öldü mü?

Ağır Yaşamlar ailesi, 13. bölümde tanıştığımız Kelly’nin ölüm haberiyle sarsıldı. Toplam 156 kilo vermeyi başararak hayatında yeni bir sayfa açan Kelly, kalbine yenik düştü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.