adplus-dvertising

”Ağabey” Demediği İçin Öldürdüm

31 Temmuz'da kardeşini ilaç tankerine atarak öldüren Ö.F.A.'nın ifadesi kan dondurdu. Ö.F.A. ifadesinde kardeşini, kendisine ağabey demediği için öldürdüğünü söyledi.
Takip et
”Ağabey” Demediği İçin Öldürdüm
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

31 Temmuz’da gerçekleşen olayda17 yaşındaki ağabey Ö.F.A., kardeşi Yunus Emre A.’yı ilaç tankerine atarak öldürmüş ve olay geç saatlerde anlaşılmıştı. Aileyi kahreden bu vahim durum sonrası, baba Hüseyin A., oğlu Ö.F.A.’dan şikayetçi olmamış fakat şahıs hakkında Savcılık tarafından ağırlaştırılmış müebbet cezası talep edilmişti.

İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Ağabey Ö.F.A.’nın ifadesini ortaya çıkması olayın korkunçluğunu gözleri önüne koydu. Ö.F.A. ifadesinde; kareşim bana ağabey demiyordu, lakap takıyordu. Bir gün babamlarla tarlaya gittik. Eve geldik dinlendik ve akşam tekrardan tarlaya gitmek için Yunus’a seslendim. Fakat Yunus oralı olmadı. Benimle dalga geçince de sırtına vurdum. İçeri kaçtığında da peşinden gittim. Kardeşim çıplak bir şekilde ilaç deposunun yanında duruyordu. Tarlaya gelmeyeceğini söyledi. Bunun ardından iki, üç dakika boyunca kardeşime vurdum. Bayılınca ilaç deposuna atıp sıkıca kapattım.” ifadelerini kullandı.

Savcılık Ö.F.A. hakkında ağırlaştırılmış hapis cezası isteminde bulundu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.