Afra Saraçoğlu kaç yaşında?

Birçok başarılı dizide rol alan Afra Saraçoğlu son olarak Öğretmen dizisindeki Gizem rolüyle dikkatleri tekrar üzerine çekti. Peki Afra Saraçoğlu boyu kaç cm, nereli, sevgilisi kim, eğitimi ne, ailesi kim, hangi yapımlarda rol aldı, Afra Saraçoğlu kimdir? Afra Saraçoğlu fotoğrafları ve hakkında merak edilenler haberimizde...

Doğum Tarihi: 2 Aralık 1997

Doğum Yeri : İstanbul

Burcu: Yay

Göz Rengi: Mavi

Kilosu: 53

Boyu: 1.71 m

Eğitimi: Eğitimine Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde devam etmekte

Sevgilisi: Mert Yazıcıoğlu

Afra Saraçoğlu kaç yaşında?

Afra Saraçoğlu ilk oyunculuk deneyimini; başrollerini Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın paylaştığı İkinci Şans filminin kadrosunda yer alarak yaşamıştır.

Ödülleri:

2018 – 45. Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar Ödülü – Fark yaratanlar

Afra Saraçoğlu’nun rol aldığı diziler ve filmler:

2020 – Öğretmen (TV Dizisi)
2019 – Kardeş Çocukları (Hayat) (TV Dizisi)
2017 – Fazilet Hanım ve Kızları (Ece Çamkıran) (TV Dizisi)
2017 – Kötü Çocuk (Kayla) (Sinema Filmi)
2016 – İkinci Şans (Çiçek) (Sinema Filmi)

AFRA SARAÇOĞLU’NUN AİLESİ KİM?

Genç oyuncu Afra Saraçoğlu ailesi ile ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.  Afra Saraçoğlu’nun annesi, kızı 14 yaşındayken Esline Mankenlik ile 5 yıllık sözleşme yaptı. Genç kız 18’ine geldiğinde “Annemi kandırmışlar. Ben artık reşitim” diyerek sözleşmeyi feshetti. Ancak ajans, filmlerden elde ettiği gelire göz koydu. Tazminat istiyor. Özcan Deniz’in İkinci Şans adlı filminde oynadıktan sonra dikkatleri üzerine çeken manken ve oyuncu Afda Saraçoğlu, geçtiğimiz yıl sözleşmesini tek taraflı feshedince eski şirketi Esline Mankenlik Hizmetleri, 53 bin liralık tazminat davası açtı. “Müvekkilim ünlenmesi için bir dizide oynamasına için vermiş, ardından davalı oyuncu ünlenerek Özcan Deniz tarafından yeni bir film teklifi almıştır. İkinci Şans, Kötü Çocuk filmlerinden elde ettiği gelirin yüzde 40’ından şimdilik siner lira, haksız fesihten 40 bin lira ve manevi zarar için 10 bin lira tazminata hükmedilmesini istiyoruz” dedi.Ailesinin Fenerbahçe’li olması ve Fenerbahçe’de büyümüş olması nedeniyle Fenerbahçe takımını tuttuğunu belirten güzel oyuncu ayrıca bir anı defteri tuttuğunu ve gün içinde kendisini ne etkilediyse onları kaleme aldığını belirtmiştir.

AFRA SARAÇOĞLU FOTOĞRAFLARI

Afra Saraçoğlu kaç yaşında? Afra Saraçoğlu kaç yaşında? Afra Saraçoğlu kaç yaşında? Afra Saraçoğlu kaç yaşında? Afra Saraçoğlu kaç yaşında? Afra Saraçoğlu kaç yaşında?

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı