Afili Aşk’ın Buse’si Hira Su Yıldız kimdir? Gerçek yaşı kaç?

Afili Aşk’ın Buse’si Hira Su Yıldız kimdir? Gerçek yaşı kaç? Aslen nereli? Hira Su Yıldız’ın annesi ve babası kim? Hira Su Yıldız’ın anne ve babası ne iş yapıyor? İşte Afili Aşk’ın çocuk oyuncusu Hira Su Yıldız hakkında merak edilen tüm soruların yanıtları…

Geçtiğimiz sezon başrollerini Erkan Petekkaya ve Deniz Çakır’ın paylaştığı Vurgun dizisiyle tanıdığımız çocuk yıldız Hira Su Yıldız, Afili Aşk dizisindeki performansıyla izleyicinin kısa sürede beğenisini toplamayı başardı.

Afili Aşk dizisinin çocuk oyuncusu Hira Su Yıldız başarılı oyunculuğuyla kısa sürede izleyicilerin ilgisini kazanmayı başardı. Afili Aşk’ta Buse rolünü canlandıran Yıldız, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekiyor.

HİRA SU YILDIZ KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

2015 İzmir doğumlu olan minik yıldız Hira Su Yıldız’ın annesi Betül Yıldız babası ise Zafer Yıldız’dır. Emir Tuğra adında küçük bir erkek kardeşi olan Hira’nın anne ve babasının ne iş yaptığı ise bilinmiyor.

Afili Aşk’ın Buse’si Hira Su Yıldız kimdir? Gerçek yaşı kaç?
Hira Su Yıldız’ın Ailesi

Layla Şirin Cast Ajans’a bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Henüz İlköğretim eğitimine başlamamış olsa da günümüze kadar başarılı projelerde yer alarak geleceğin en iyi oyuncuları arasında olacağını sinyallerini şimdiden vermiştir.

Bu yıl Anaokulu’nu bitiren Hira Su Yıldız’ın önümüzdeki eğitim döneminde ilkokula başlaması bekleniyor. Yıldız oyunculuk kariyerine geçtiğimiz sene Star TV ekranlarında yayınlanan başrollerini Erkan Petekkaya, Deniz Çakır ve Emre Kınay’ın paylaştığı Vurgun dizisinde Eylül karakteri ile başlamıştı.

Minik yıldız Hira Su Yıldız oyunculuk kariyerine Kanal D ekranlarının yeni dizisi Afili Aşk dizisinde devam ediyor.Dizide Ali Rıza ve Nazmiye’nin kızı Buse’yi canlandıran Yıldız, sevimli hareketleri ve başarılı oyunculuğuyla kısa sürede izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı.

sosyal medya üzerinden @hirasuyldzofficial instagram tagı ile ulaşabilirsiniz.

Afili Aşk’ın Buse’si Hira Su Yıldız kimdir? Gerçek yaşı kaç? Afili Aşk’ın Buse’si Hira Su Yıldız kimdir? Gerçek yaşı kaç?Afili Aşk’ın Buse’si Hira Su Yıldız kimdir? Gerçek yaşı kaç? Afili Aşk’ın Buse’si Hira Su Yıldız kimdir? Gerçek yaşı kaç?Afili Aşk’ın Buse’si Hira Su Yıldız kimdir? Gerçek yaşı kaç? Afili Aşk’ın Buse’si Hira Su Yıldız kimdir? Gerçek yaşı kaç?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı