adplus-dvertising

Afara ne demek, anlamı ne? Uğur Arslan’ın sunacağı Afara ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Afara programı ilk bölümü ile kısa bir süre sonra izleyicilerle buluşacak. Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın gerçekleştirdiği Afara programının sunuculuğunu ise Uğur Aslan gerçekleştiriyor. Peki Afara nedir, ne zaman başlayacak? Afara hangi kanalda yayınlanacak? Peki, Afara ne demek? Afara kelimesi TDK anlamı ne?
Takip et
Afara ne demek, anlamı ne? Uğur Arslan’ın sunacağı Afara ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Afara kelimesinin anlamı ve ne olduğuna yönelik araştırmalar hızlandı. Kanal D ekranlarında Yargı dizisinin sevilen ismi Eren karakterini canlandıran Uğur Aslan’ın sunuculuğunu yapacağı şarkı programının ismi merak ediliyor. İzleyiciler “Afara ne demek, nedir, ne anlama geliyor?” gibi sorulara yanıt aramaya başladı. İşte Afara kelimesinin anlamı

AFARA NE ZAMAN, HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Afara, canlı yayınla 15 Nisan Cuma gecesi saat 00.15’te Kanal D’de izleyicilerle buluşacak.

AFARA PROGRAMI KAPSAMI

Uğur Aslan, müzikal haline getirdiği “Afara” performansı boyunca sahnede güçlü bir orkestrayla, onlarca arabesk şarkı söyleyip, hem oyuncu hem müzisyen olarak seyirciyi büyülüyor ve bir çok sürprizle buluşturuyor. Müzik performansları milyonların beğenisini kazanan Aslan, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği “Afara” programı ile artık Kanal D ekranlarında olacak.

Uğur Aslan’ın kendi hayat hikâyesiyle harmanladığı Afara’da, orkestra eşliğinde Türk Sanat Müziği, Türkçe Pop, türküler ve arabesk şarkılar seslendirilecek. Sazın her teline değen şarkılarla muhteşem bir müzik ziyafetinin yaşanacağı programda, birbirinden eğlenceli içerikler, konukları bekleyen sürprizler de olacak.

AFARA İLK BÖLÜM KONUKLARI KİM?

Uğur Aslan’ın keyifli sohbeti ile unutulmaz şarkıların ekrana geleceği ‘Afara’, her hafta birbirinden ünlü isimleri ağırlayacak. Müzik ve eğlencenin doyasıya yaşanacağı program canlı yayın ile bu akşam 00.15’de izleyicisiyle buluşacak.

Merakla beklenen programın ilk bölüm konukları; oyuncu Tolgahan Sayışman, komedyen Yasemin Sakallıoğlu ve şarkıcı Haluk Levent olacak.

AFARA NE DEMEK? AFARA TDK

Afara, harman yerinde toprağa karışıp kalan taneler anlamına geliyor.

Afara kelimesi; “Harman yerinde toprağa karışıp kalan taneler” anlamına gelmektedir.

Afara kelimesinin diğer anlamları ise şu şekilde sıralanabilir:

Harman yerindeki hububatın taş ve toprak ile karışık kalıntısı.

Bahçe ve bostanlardaki kalıntı, bir şeyin en son kalan döküntüsüdür.

Tütün tozu, ufalanmış tütün anlamına gelmektedir.

UĞUR ARSLAN AFARA’YI ANLATTI!

Afara kelime anlamı olarak son hasat olduğu için Uğur Arslan da evin son çocuğu olduğundan bu şekilde lakabı vardır..

Uğur Aslan, Afara hakkında; “Yeni programımız hepimize hayırlı olsun. Tabii ki inanılmaz heyecanlıyım. Benim lakabım olan Afara’nın bir gün böyle bir hikâyeye döneceği hiç aklıma gelmezdi. Nurlar içinde uyusun babacığım ve anacığım… Ne iyi etmişler de beni Afara’m diye sevmişler. Bu hikayenin her anını onlara borçluyum.” şeklinde konuştu.

Afara kelimesi, uzun da olsa yakalarımızın bir araya gelemediği, gizli sevdalara tutulduğumuz, yokluğun içinde doyduğumuz, mutlu olmak için bolluğa ihtiyaç duymadığımız, hayatı ıskalamadığımız, hayatın geniş paçalarına tutunduğumuz bir dönemi temsil etmekte. Programın ismi bugün artık afara olan arabesk, afara kalan ahlak, afara kalan gazino kültürü, afara kalmış bir döneme selam çakmakta.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.