adplus-dvertising

AFAD’ın sözleşmeli personel alım şartları belli oldu!

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Vaziyet Yönetimi Başkanlığı, taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere sözleşmeli personel ve sözleşmeli arama kurtarma teknisyeni alacak.
Takip et
AFAD’ın sözleşmeli personel alım şartları belli oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar çerçevesinde 648 tane boş pozisyona giriş (sözlü) sınavı ile sözleşmeli personel alımı, Arama ve Kurtarma Teknisyenliği Sınav, Atama, Görev ve Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmeliğe göre de 1101 tane boş pozisyona giriş (uygulama ve sözlü) sınavı ile sözleşmeli arama ve kurtarma teknisyeni alımı yapılacak.

Adaylar müracaatlarını 18 Kasım (10:00) – 27 Kasım 2021 (17:00) tarihleri arasında e-Devlet üstünde Afet ve Acil Vaziyet Yönetimi Başkanlığı/Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresi üstünden elektronik ortamda yapacaklar.

Koşulları ve hangi ilde kaç personel alınacağını görmek isteyenler “https://www.ilan.gov.tr/ilan/874792/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/afet-ve-acil-vaziyet-yonetimi-baskanligi-sozlesmeli-personel-alim-ilani” adresine giderek ayrıntılara ulaşabilirç

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.