AFAD Dalgıçları Su Kanalında Bilezik Aradı

Erzincan’nın Ekşisu bölgesinde bir kadının su kanalına düşürdüğü 15 bin liralık altın bilezik ve cep telefonunu bulabilmek için AFAD dalgıçları 2 saatlik çalışma yürüttü.

Erzincan’da selfie yapmak isterken çantasındaki altın bileziğini ve cep telefonunu su kanalına düşüren bir kadının imdadına AFAD ekipleri koştu.
AFAD Dalgıçları Su Kanalında Bilezik Aradı

SELFİE YAPMAK İSTİYORDU

Songül Ağzıkuru adlı kadın, piknik yapmak için ailesiyle Ekşisu mesire alanına gitti. Burada bulunan su kanalının kenarında selfie yapmak isteyen kadının çantası korkuluklara takıldı. 15 bin lira değerindeki bileziği ve cep telefonunu su kanalına düşüren kadın neye uğradığını şaşırdı.
AFAD Dalgıçları Su Kanalında Bilezik Aradı

2 SAAT SÜRDÜ

Songül Ağzıkuru’nun kocası ve çevredekilerin aramalarına rağmen bulunamayan bilezik ve cep telefonu, olay yerine gelen AFAD dalgıçlarının 2 saat süren çalışmasının ardından bulundu. Bileziğinin bulunmasına çok mutlu olan Ağzıkuru, “Eşimin bana aldığı ilk hediye olduğu için, bileziğimin manevi önemi çok büyüktü. AFAD ekiplerine çok teşekkür ediyorum. Bilezik ve cep telefonunu düşürdükten sonra, burada çalışan görevli arkadaşlara istemsizce bağırdığım için de kendilerinden özür diliyorum” diye konuştu.

AFAD Dalgıçları Su Kanalında Bilezik Aradı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı