adplus-dvertising

Adriana Lima Metin Hara’dan sonra yeni aşkını açıkladı!

Türk yazar Metin Hara ile bir buçuk sene aşk yaşayan Adriana Lima ayrıldıktan uzun bir müddet sonra yeni bir aşka yelken açtı. Meşhur model gizemli paylaşımı ile aşkını bütün dünyaya haykırdı.
Takip et
Adriana Lima Metin Hara’dan sonra yeni aşkını açıkladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Adriana Lima, 12.7 milyon takipçili Instagram hesabının hikaye bölümünden sır gibi sakladığı sevgilisiyle el el tutuştukları bir anın fotoğrafını yayınladı.

Adriana Lima Metin Hara’dan sonra yeni aşkını açıkladı!

Sosyal medyada gündem olan karenin üstüne, ‘Küçük Prens’ten alıntı yapan 39 yaşındaki model, “İşte benim sırrım, çok basit: İnsan iyi ve doğru olanı fakat yüreğiyle görebilir. Gözler gerçeği göremez” notunu yazdı.

Gizemli sevgilisi merak konusu olan Adriana Lima’nın, İspanyolca olarak “Seni seviyorum” sözlerini de paylaşımına eklemesi dikkat çekti.

Adriana Lima Metin Hara’dan sonra yeni aşkını açıkladı!

Adriana Lima ile Türk yazar Metin Hara’nın 1.5 sene süren aşkı çok konuşulmuştu. İkili, Temmuz 2017’de Muğla’nın Bodrum ilçesinde tatil yapmıştı.

Meşhur model, Aralık 2018’de sosyal medya hesabında Metin Hara’yı takipten çıkartarak şunları yazmıştı: “Kadınlar, siz kötü yetiştirilmiş erkekler için bir rehabilitasyon merkezi değilsiniz. Onu düzeltmek, değiştirmek, yetiştirmek ya da büyütmek sizin göreviniz değil. Siz bir yol arkadaşı arıyorsunuz; bir proje değil!”

Ocak 2019’da ABD’ye giden Metin Hara, konuşmaya ikna ettiği Adriana’yla el ele çekilmiş fotoğraflarını yayınlayarak ‘ayrılmadık’ demişti. Fakat bu poza karşın aşk kısa zaman sonra bitmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.