Adnan Serter Kimdir? Kuaförüm Sensin Adnan Serter evli mi?

Adnan Serter kaç yaşında? Show TV'nin sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin Best of konseptiyle yeniden başladı. Jüri koltuğuna oturan isimlerden biri de Adnan Seter oldu.

Dikkat çeken yorumları ve sakin tavırları ile sevilen jüri mensubu Adnan Serter özel yaşamı ile de merak konusu. Peki Adnan Seter kimdir, aslen nereli, evli mi, eşi kimdir?

Show TV’nin sevilen yarışması Kuaförüm Sensin tekrardan, yenilenen jürisi ile başladı. Yarışmanın sunuculuğunu deneyimli isim Gözde Kansu yaparken Adnan Serter’de jüri koltuğuna oturan adlardan biri oldu. Sakin ama yerinde yorumları ile tanınan Adnan Serter 1977 senesinde İstanbul’da doğdu. Avrupa ve Amerika’da saç ile alakalı çeşitli eğitimlere katıldı. Sosyal medyada sık sık paylaşım yapan Adnan Serter evli mi, eşi var mı soruları ise henüz cevapsız. Serter, işi dışında özel yaşamı hakkında herhangi bir paylaşım yapmıyor.

Adnan Serter Kimdir? Kuaförüm Sensin Adnan Serter evli mi?

Adnan Serter kimdir: Kuaförüm Sensin jüri mensubu olarak tanınan Adnan Serter, 1967 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Kuaför olan babasından izinden giderek 11 yaşında çıraklık yapmaya başladı, bir taraftan da okulda eğitimine devam etti. Lisenin sonrasında Marmara Üniversitesi Elektrik Yüksek Okulu’na başladı fakat lisansı bırakarak 1986 senesinde profesyonel olarak kuaförlük yapmaya başladı.

Adnan Serter Kimdir? Kuaförüm Sensin Adnan Serter evli mi?

1989 senesinde ilk kuaför salonunu açtı. Halen 6 salonla hizmet veren kendine ait kuaför salonu vardır. Avrupa ve Amerika’da saç ile alakalı çeşitli eğitimlere katılan Adnan Serter, kesim, topuz ve saç rengi ile alakalı yurt çapında seminerler de veriyor.

Image ve Coloroskopi alanlarında uzman olan Adnan Serter şimdilerde, Kuaförüm Sensin isimli yarışmanın jüri koltuğuna oturuyor.

11 yaşında başladığı baba mesleği kuaförlüğü profesyonel olarak devam ettiren Adnan Serter öte yandan stil danışmanlığı yapıyor ve bütün bildiklerini YouTube üstünden takipçileriyle paylaşıyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı