adplus-dvertising

Adnan Oktar’ın kediciği Müge Ögütçü’den şok itiraf! Tecavüz edip dayak attı

Adnan Oktar’ın kediciklerinden biri olarak bilinen Müge Ögütçü'de itirafçı olmayı seçti. Ögütçü ifadesinde Oktar'ın kendisine tecavüz edip dövdüğünü anlatarak pişmanlığını dile getirdi.
Takip et
Adnan Oktar’ın kediciği Müge Ögütçü’den şok itiraf! Tecavüz edip dayak attı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Organize silahlı suç örgütü kurduğu ve yönettiği gerekçesiyle Adnan Oktar ve 13 yakın müridinin 9 bin 803 sene 6’şar ay hapis ve 400’er bin lira ceza aldığı davada, kediciklerden Müge Öğütçü de 4 sene 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. Karar kesinleşene kadar ev hapsinde tutulan 52 yaşındaki Müge Ögütçü, İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi’ne gönderdiği mektupta etkin pişmanlıktan yararlanmak istediğini söyleyerek örgütle alakalı itiraflarda bulundu.

Hürriyet’ten Aydemir Kadıoğlu’nun haberine göre Öğütçü mektubunda şunları anlattı: “1989 senesinde yapılan ÖSYM sınavında birinci olup Boğaziçi Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık Bölümü’nü bitirdim… Adnan Oktar kendisiyle beraber olmak istemediğim için Dragos’taki örgüt merkezinde üç defa bana tecavüz etti. Daha sonra Didem Ürer ve Aylin Atmaca’yı yanına çağırdı. Adnan Oktar benden, gelen kadınlara yatakta çok iyi olduğunu belirterek kendisini övmemi istedi.

“SESİM İNCE DİYE DÖVERDİ”

Ses tonumun ince olması ve bakışlarım sebebiyle Adnan Oktar’dan senelerce dayak yedim. Ona olan korkum sebebiyle hiçbir zaman güzel bakamıyordum. ‘Bana sevgiyle bak’ diye dayak atardı. Ara Sıra bana ve öbür kızlara uyguladığı şiddet saatlerce hatta günlerce sürerdi. Kendisi uykusu gelince gider uykusunu alır, ertesi gün kalkınca tekrar şiddet uygulamaya devam ederdi. Bizim uyumamıza izin vermezdi. Ara Sıra ‘Bir sebep olsun da seni döveyim’ derdi. Adnan Oktar’ın talimatıyla bikinili, mayolu ve çıplak fotoğraflarım çekildi. Niyetleri beni porno yıldızı gibi gösterip, örgüte girince düzeldiğimi iddia etmekti. Bu fotoğraflarla internet sitesi kuracaklardı. Düzenledikleri uluslararası konferanslarda tercümanlık yaptığım için çektikleri resimleri kullanamadılar.”

ÇÖZÜLMELER HIZLANDI

Adnan Oktar Organize Silahlı Suç Örgütü davası görülürken birçok isim itirafçı oldu, örgütle alakalı mühim bilgiler verdi. Davanın karar aşamasında itirafçı olan kediciklerden biri de Ayça Pars’tı. Karardan sonra ise ‘hayalet’ lakaplı Murat Çakır itirafçı oldu. Örgütten ayrılmak isteyenlere baskı yapıldığını, tavır alındığını, özellikle kadınların zor vaziyette bırakıldıklarını anlattı. Örgütün finansal kuvveti ve sosyal medyadaki dezenformasyonları azalınca Müge Ögütçü’nün itirafları geldi. Bir çok kediciğin de itirafçı olmak istediği fakat cesaret edemediği öne sürüldü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.