Adnan Oktar Örgütünün Turnike Sistemi Deşifre Edildi

Adnan Oktar Örgütü mağduru Beril Koncagül, örgütün iç yüzünü ve turnike sistemini tek tek anlattı.

Ferhat Ünlü’nün sunuculuğunu yaptığı ‘Kozmik Masa’ programına katılan Adnan Oktar Örgütü mağduru Beril Koncagül, Adnan Oktar yapılanmasını ve geçmişte bu örgüte nasıl dahil olduğunu anlattı.

İşte Koncagül’ün canlı yayındaki açıklamalarından öne çıkanlar;

“1999’daki gibi olmayacak. Çünkü FETÖ yardımı yok. Bu davadan kurtulmalarına olanak yok. 1978 senesinde FETÖ ile beraber kuruluyor. İkisi de aynı başlık adı altında meydana geliyor. ‘Kominizmle mücadele’. O gençliği ayakta tutmak için. Türkiye’yi böyle yıkmaya çalıştılar. Adnan Oktar, 1986 senesinde Süleymaniye Camii’nde kendi mensuplarına Fethullah Gülen’in vaazlarını dinletiyor. Abdullah Aymaz ve Halit Esendir, basında Adnan Oktar’ı koruyan şahıslardır. İkisi de firaridir.

“DİN ÜZERİNDEN PARA KAZANDI”

Din deyince insanlar her şeyini verebiliyor. Din insanlar için önemli bir şey. Adnan Oktar, dindar olduğu için bu yapı kurulmadı. Din üstünden insanları sömürüp para kazandı. Bu tarz yapılar Diyanet’i kabul etmez. Çünkü Diyanet sorgulayıcı bir sistem. Bunlar da sorguyu onaylamaz.

TURNİKE SİSTEMİ NEDİR?

Turnike denen bir sistem var fakat kimse bunu kabul etmiyor. Ancak onun bir girişi yapılıyor. İlk başta o üyeyi elde etme, mehdi inancını ona kazandırma. Şu an kabul etmiyorlar. Turnike sistemini oradaki tüm erkekler yapıyor. Mehdi profiliyle meydana çıkıyor. Olan hadisleri kendine göre farklılaştırıp yorumluyor. Zincirleri kıracak mehdi deniliyor.

“DRAGOS’TAKİ EVDEN CİNSEL FANTEZİLERİNİ UYGULUYOR”

Beni ekranlarda görmüş ‘Bu kızı bana getirin’ demiş. Bana ajansımdan ulaştılar. Sunucu olarak gittim. Dragos’taki evi cinsel fantezilerini uyguladığı karargahıdır. Toplanma ve üst gibi düşünülebilir. Bacılar grubu orada kalır. Kendi cinsel istismar edeceği kişileri o evde tutar. 2013 senesinde kaçarken yakalandığım için o eve alındım. İzleme programları var, o evden kaçış zor. Dışarıda silahlı adamlar var.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı