Adnan Oktar, Kendisinden Hamile Kalan 4 Kediciğe Kürtaj Yaptırmış

Adnan Oktar Suç Örgütü'ne yönelik hazırlanan iddianamede, Oktar'ın kendisinden hamile kalan örgüt mensubu Aylin Atmaca, Didem Ürer, Gülgün Göktan ve Ebru Atilla'ya kürtaj yaptırdığı iddia edildi.

Adnan Oktar Suç Örgütü’ne yönelik hazırlanan iddianamedeki bir detayda; örgüt elebaşı Adnan Oktar’ın 1991 yılında kürtajın haram olduğunu söylediği, ardından birlikte olduğu örgüt mensubu kadınların hamile kalmasıyla ‘Mehdi’ yalanının ortaya çıkmaması için “Kürtaj haram değildir” dediği belirtildi.


KEDİCİKLERDEN 4’ÜNE KÜRTAJ YAPTIRDI

Adnan Oktar’ın bu talimatıyla kendisinden hamile kalan kediciklerinden Aylin Atmaca, Didem Ürer, Gülgün Göktan ve Ebru Atilla’nın da kürtaj yaptırdığı ileri sürüldü. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlanan iddianamede, tanık olarak ifadesi alınan H.K., kürtaj skandalıyla ilgili her şeyi bir bir anlattı.

İşte H.K.’nın ifadesinde anlattıkları ve Adnan Oktar örgütünün çirkin yüzü;

“1991 yılına kadar örgüt içerisinde Adnan Oktar’ın izni ile evlenmek serbestti ancak çocuk yapmak yasaktı. Çünkü Adnan Oktar çocuğun ayak bağı olacağını düşünüyordu. Fakat evli olanların bazıları kaza ile çocuk yaptı ve bu çocuklarda cemaatte büyümeye başladı.

“CEMAATTE OLAN TÜM KADINLARIN…”

Adnan Oktar ilk başta ‘Kuran’a göre kürtaj haramdır kaza da olsa çocuklar doğsun’ dedi. Fakat kendisi 1991 yılından sonra cemaatteki tüm evli olanları boşanması talimatını verdi ve Allah rızasının kendisinde olduğunu söylediği için cemaatte olan tüm kadınların kendisi ile evlenmesini söyledi.

“AYLİN ATMACA İLE İLİŞKİYE GİRDİ”

Burada resmi evlilikler devam ediyordu, fakat kadınlar Adnan Oktar’ın imam nikahlı karısı idi. Aylin Atmaca isimli şahıs Mehmet Murat Atmaca isimli şahsın resmi olarak eşiydi. Adnan Oktar herkesi boşandırdıktan sonra duyduğuma göre Aylin Atmaca ile ilişkiye girerek onu hamile bıraktı.


“ÇOCUĞU OLURSA MEHDİ OLMADIĞI ORTAYA ÇIKACAKTI”

Öncesinde karşı olduğu kürtaj meselesi için ‘tekrardan ayetlere bakalım’ dedi ve bir toplantıda Kürtaj yapmanın Kuran’a göre haram olmadığını söyledi. Aylin Atmaca da kürtaj yaptırdı. Buradaki durum ise ‘Mehdi’nin çocuğu olmazdı’ diye bir hadis vardı ve kendisinin çocuğu olursa Mehdi olmadığı ortaya çıkacaktı. Onun için kürtaj yaptırdı.”

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı