adplus-dvertising

Adnan Oktar: Kadına İhtiyacım Varsa Kadın Bulurum

İlk defa hakim karşısında ifade veren Adnan Oktar, bunların İngiliz devleti oyunu olduğu söyleyerek doların artışına vurgu yaptı ve kadına ihtiyacım varsa kadın bulurum dedi.
Takip et
Adnan Oktar: Kadına İhtiyacım Varsa Kadın Bulurum
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hakkında birçok suçtan toplam 870.5 yıl hapis istenen Adnan Oktar hakim karşısına çıktı. Adnan Oktar ifadesinde 10-12 yaşındaki bir kızı kucağına almasıyla ilgili olarak, niye kucağıma alayım dedi ve kadına ihtiyacım varsa kadın bulurum dedi. Serra M.’nin kendisini sevdiğini belirten Oktar kendisinin de onu sevdiğini ve tatlı bir çocuk olduğunu söyledi. Kızın annesinin kendisine oyun oynayacağını düşünen Oktar kızla yalnız görüşmediğini ve annesine yanında durması gerektiğini söylediğini ifade etti.

“GÜCÜM KİTAPLARIMDAN GELİYOR”

Mahkeme başkanı İngilizlerin kendisine oyun oynadığını söyleyen Oktar’a “Nasıl bir gücünüz var da bu şekilde sizle uğraşıldığını düşünüyorsunuz?” sorusunu yöneltti. Oktar bu soruya cevabını 320 kitap ve internet sitem var diyerek cevap verdi ve gücünün buradan geldiğini söyledi.

“ALLAH İÇİN YAŞAYAN MÜSLÜMAN ARKADAŞ GRUBUYUZ”

Tüm kadınlara aşık olduğunu belirten Oktar kadınlara karşı cinsel fetvaları konusu üzerine de tüm kadınları Allah aşkı olarak çok sevdiğini ifade etti. Kadınlara şefkat duyduğunu da dile getiren Adnan Oktar “Biz Allah rızası için çalışan, yaşayan Müslüman arkadaş grubuyuz.” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.