Adnan Oktar Davasına Seda Sayan ve Muazzez Ersoy Da Karıştı

Adnan Oktar davasında yeni gelişmeler yaşandı. Bir 'Kedicik', Seda Sayan, Kibariye ve Muazzez Ersoy'la ilgili iddialar ortaya attı.

Adnan Oktar organize suç örgütüne yönelik 226 sanığın yargılandığı davada yeni gelişmeler yaşandı. ‘Kedicik’ lakaplı Alev Babuna, Muazzez Ersoy, Kibariye ve Seda Sayan hakkında çok çarpıcı sözler söyledi.

“SEDA SAYAN ADNAN OKTAR’A SARILIRDI, ÖPERDİ”

Adnan Oktar Suç Örgütü’ne ilişkin 226 sanığın yargılaması sürdürüldü. Duruşmada savunma yapan sanık Alev Babuna, sanatçılar ve Adnan Oktar’ın ilişkilerine ilişkin, “Sanatçılara birçok kişiye fişleme yaptılar. Muazzez Ersoy Adnan beyi çok severdi. Adnan Bey’e, Kibariye ‘aşkitom’ derdi. Seda Sayan sarılıyordu, öpüyordu, ‘aşkım bebeğim ruhum hayatım’ diyordu” diye konuştu.

BİZ SUÇ ÖRGÜTÜ DEĞİL, ARKADAŞ GRUBUYUZ

Duruşmada savunma yapan örgütün önde gelen isimlerinden Oktar Babuna’nın eşi sanık Alev Babuna, “İddiaların tamamını reddediyorum. Adnan Oktar’ı 32 senedir tanırım. Adnan Oktay yakın bir dostumdur, arkadaşımdır. Biz bir suç örgütü değiliz. Didem hanım için iki, Tarkan bey için üç numara benim içinde arkadan geliyor diyorlar. Biz bir arkadaş grubuyuz. Adnan beyden bu zamana kadar hiç talimat almadım. Talimat verdiğini de duymadım. Emir kipiyle asla konuşmaz. Siz bilirsiniz der. Adnan Bey beni imam tayin etmedi. Bu çamuru üstüme Adil Saçan attı” diye konuştu.

Adnan Oktar Davasına Seda Sayan ve Muazzez Ersoy Da Karıştı Adnan Oktar Davasına Seda Sayan ve Muazzez Ersoy Da Karıştı Adnan Oktar Davasına Seda Sayan ve Muazzez Ersoy Da Karıştı Adnan Oktar Davasına Seda Sayan ve Muazzez Ersoy Da Karıştı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı