Adıyaman’daki Derede Çığlık Sesleri

Adıyaman’daki bir derede kadın çığlık sesleri duyan ekipler saatlerce dere yatağında arama çalışmaları yaptı. Çalışmalar sonucunda kimse bulunamadı.

Adıyaman’daki Alitaşı Mahallesi Çırçır Deresi’nden kadın çığlıkları duyduğunu iddia eden vatandaşlar, durumu polis ekiplerine bildirdi. Zifiri karanlıkta, dere yatağından gelen çığlık sesleri duyduğunu söyleyen kişiler, polislerin bölgeyi aramasını istedi.

SESİMİ DUYAN VAR MI?

İhbar üzerine olay yerine giden polis ekipleri, durumu AFAD ve sağlık görevlilerine de bildirdikten sonra arama kurtarma çalışmalarına başlandı. Zifiri karanlıkta el fenerleriyle saatlerce dere yatağında arama yapan ekipler, kadını bulabilmek için ‘Sesimi duyan var mı?’ nidaları eşliğinde bölgeyi incelediler. Bir sonuç elde edemeyen ekipler, çalışmayı sonlandırmak zorunda kaldı.

Adıyaman’daki Derede Çığlık Sesleri

DERE YATAĞI KAPATILMALI

Arama çalışmaları olduğunu duyunca olay yerine gelen mahalle muhtarı Mustafa İlik, dere yatağının madde bağımlıları için uğrak noktası olduğunu belirtti. Ayrıca birkaç yıl önce aynı bölgede bir bebeğin cesedinin bulunduğunu söyleyen muhtar, dere yatağının en kısa zamanda kapatılması gerektiğini, bu şekilde tehlikelerin merkezi olduğunu ifade etti. Arama çalışmalarından sonuç alamayan ekipler, soruşturmanın devam ettiğini vurgulayarak olay yerinden ayrıldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı