Adil Rami Gaza Bastı

Aytemiz Alanyaspor maçında büyük hatalar yapan Adil Rami özel hayatıyla ilgili de uyarılar alınca sıkı çalışmaya başladı.

Yaz transfer dönemimde takıma dahil olan Fransız stoper Adil Rami, Aytemiz Alanyaspor karşılaşmasında  şans bulsa da yaptığı bireysel hatalardan dolayı sadece 45 dakika sahada kalabildi.


Fransız yıldız Adil Rami, hazır hale gelmek için sıkı şekilde çalışıyor. Yönetimin ve teknik heyetin, “Özel hayatına dikkat et” uyarılarında bulunduğu Fransız yıldız savunmacı, milli arada arkadaşlarının seviyesine gelebilmek için özel çalışmalar yapıyor.

JAİLSON ZANKA TANDEMİNDEN MEMNUN

Ersun Yanal, öğrencisinin çalışma azminden son derece memnun ancak uzun bir süre Jailson Zanka ikilisini bozacağı düşünülmüyor. Herhangi bir sakatlık durumu olmazsa taktiksel hamlelerde kullanılacak olan Adil Rami’nin Zanka ile birlikte oynadığında savumanın hızının yavaşladığı fark ediliyor. Ersun Yanal’ın en önem verdiği konulardan biri olan geriden oyun kurma ve hızlı geri dönüş için uygun bir futbolcu olmaması Ersun Yanal’ı Adil Rami’yi sadece taktiksel hamlelerde oyuna almaya itiyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı