adplus-dvertising

Adil Gür’den Çarpıcı İddia: Üçüncü İttifak Geliyor

Anketçi Adil Gür'den flaş bir iddia geldi. İddiaya göre Saadet Partisi, İYİ Parti, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu üçüncü bir ittifak kuracak.
Takip et
Adil Gür’den Çarpıcı İddia: Üçüncü İttifak Geliyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gittiği bir televizyon programında 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile alakalı dikkat çeken açıklamalar yapan anketçi Adil Gür, “Türkiye’de yarın üçüncü bir ittifak doğabilir. Üçüncü ittifakı yanına alan kazanır.” dedi.

Adil Gür’den Çarpıcı İddia: Üçüncü İttifak Geliyor

“ÜÇÜNCÜ BİR İTTİFAK DOĞACAK”

Bir televizyon programına katılan anketçi Adil Gür dikkat çeken açıklamalar yaptı. Gür, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin yapılacağı 2023 seçimi ile alakalı olarak “Türkiye’de yarın üçüncü bir ittifak doğabilir. Üçüncü ittifakı yanına alan kazanır.” açıklamasını yaptı. İşte Gür’ün o açıklaması;

Yeni bir bakış açısı açmak istiyorum. Biz hep şunu söylüyoruz. Davutoğlu, Babacan parti kuracak, Millet İttifakı içinde olacak. Bu benim kişisel fikrim. Bence Türkiye’de üçüncü bir ittifak doğacak. Üçüncü bir ittifak.

SAADET PARTİSİ, İYİ PARTİ, BABACAN VE DAVUTOĞLU

Saadet Partisi, Davutoğlu, Babacan ve İYİ Parti. Niçin? Şayet CHP ve HDP güçlük çekerse, CHP ve HDP’nin daha fazla yakınlaşması gündeme gelirse, böyle bir huzursuzluk doğarsa diyorum. Bu bir tahmin. Çok yazılıp çiziliyor. İYİ Parti AK Parti’ye doğru gidiyor. Efendim İYİ Parti ve MHP yer değiştirecekmiş. Bir sürü senaryo var. Tek cümle söylüyorum diyorum ki Türkiye’de üçüncü bir ittifak olacak. Fakat üçüncü ittifakı yanına alan kazanır. Öyle bir durum var işte”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.