adplus-dvertising

Adı Sevgi 9. Bölüm Full İzle-ATV Adı Sevgi son bölüm tek parça izle

Adı Sevgi dizisinin 9. bölümü ATV ekranlarında 8 Mayıs 2022 Pazar günü yayınlandı. Elif ve Emir, nehrin kenarında karşılaştıkları tabloyla büyük bir acı yaşarlar. Dizinin yeni bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Adı Sevgi 9. bölüm tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde.
Takip et
Adı Sevgi 9. Bölüm Full İzle-ATV Adı Sevgi son bölüm tek parça izle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV ekranlarında Adı Sevgi dizisinin 9. bölümü 8 Mayıs günü yayınlandı. Adı Sevgi’nin yeni bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde.

ADI SEVGİ 9. BÖLÜM KONUSU

”Kıymetini bileceğimden emin olabilirsin!”

Elif ve Emir, nehrin kenarında karşılaştıkları tabloyla büyük bir acı yaşarlar. Volkan ise, Mehmet’in ölümüyle herkesin onun peşine düşeceğini düşünerek Zeynep’le birlikte Sarpça’dan ayrılmak ister. Ancak gelen haber, planlarında değişiklik olmasına neden olur.

Ekrem, inşaatlarda çıkan sorunla ilgilenmek üzere Azerbaycan’a gidince, yaşanan olayla birlikte halkın Volkan’a karşı büyüyen tepkisini Macide bastırmakta zorlanır. Herkes Volkan’ın da Sarpça’dan ayrıldığını düşünürken, Emir ve Elif morallerini düzeltmek için kızları alışverişe götürür. Emir’in Elif’e verdiği hediye, duygularını açığa çıkarır.

Öte yandan Doğukan’ın aslında Ekrem ve Belkıs’ın oğlu olduğunu öğrenen Emir, ablası Leyla’yla tekrar iletişime geçer. Esma, Doğukan’a karşı ailesinin ön yargısıyla başa çıkmak zorundadır.

ADI SEVGİ 9. BÖLÜM İZLE FULL TEK PARÇA

8 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan Adı Sevgi 9. bölümü dizi biter bitmez aşağıdaki linke yüklendi.

Adı Sevgi yayınlanan son bölümünü ATV’den izlemek için resme tıklayın.

ADI SEVGİ 10. BÖLÜM FRAGMANI YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Adı Sevgi 9. Bölüm Full İzle-ATV Adı Sevgi son bölüm tek parça izle

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.