adplus-dvertising

Adı Sevgi 8. bölüm fragmanı yayınlandı-Adı Sevgi yeni bölüm tanıtımı

Adı Sevgi dizisi 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Adı Sevgi'nin bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? Adı Sevgi 1 Mayıs 2022 Pazar akşamı ATV'de yayınlanacak olan yeni bölüm tanıtımı haberimizde...
Takip et
Adı Sevgi 8. bölüm fragmanı yayınlandı-Adı Sevgi yeni bölüm tanıtımı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV ekranlarında yayınlanan Adı Sevgi dizisi 24 Nisan 2022 Pazar akşamı 7. bölüm ile ekranlara geldi. Dizinin ardından Adı Sevgi 8. bölüm fragmanı yayınlandı..

Adı Sevgi 7.Bölüm Özeti

Zahit’in geçirdiği kaza ve Elif’in ortadan kaybolması; Emir’i çileden çıkarır. Emir saldırılardan dolayı Ekrem’i suçlarken Volkan ve Macide, Elif’in yokluğunda Zeynep’e karşı gittikçe acımasızlaşırlar. Zeynep ve Elif birbirlerinden uzakta olsalar da çaresiz bir tutsaklığı paylaşırlar.

Bu arada kandırıldığını düşünen Esma, Doğukan’ı rezil etmeye kararlıdır ancak Doğukan’ın bütün okulun önündeki aşk itirafı kafasını karıştırır. Fidan onları bir araya getirmeye çalışırken Esma ile arası açılır.

Emir’in bütün engelleri aşıp Elif’e ulaşması ikisinin de duygularını açığa çıkaran bir yakınlaşmaya neden olurken, Zeynep’in uğradığı kötü muameleyle verdiği yaşam savaşı herkesin hayatını tehlikeye atacak daha büyük bir savaşı başlatır.

Adı Sevgi 8. Bölüm Fragmanı İzle

YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.