adplus-dvertising

Adı Sevgi 7. bölüm fragmanı yayınlandı-Adı Sevgi yeni bölüm tanıtımı

Adı Sevgi dizisi 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Adı Sevgi'nin bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? Adı Sevgi 24 Nisan 2022 Pazar akşamı ATV'de yayınlanacak olan yeni bölüm tanıtımı haberimizde...
Takip et
Adı Sevgi 7. bölüm fragmanı yayınlandı-Adı Sevgi yeni bölüm tanıtımı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV ekranlarında yayınlanan Adı Sevgi dizisi 17 Nisan 2022 Pazar akşamı 6. bölüm ile ekranlara geldi. Dizinin ardından Adı Sevgi 7. bölüm fragmanı yayınlandı..

Adı Sevgi 6.Bölüm Özeti

Zeynep yarışmayı kazanmak üzereyken, Volkan’ın gelişi salonda büyük bir paniğe neden olur. Emir son anda yetişip Volkan’ı dizginlese de; Volkan’ın Zeynep’ten alacağı ertelenmiş intikam acı olacaktır…

Zeynep’in yarışmaya katıldığını Macide’ye Özlem’in söylediğini fark eden Levent, bu hatayı affetmez. Levent’in nişanı atması, Özlem’i Elif’e dair büyük bir kıskançlık krizine sokar. Üçlü arasında yaşanan skandala dönüşen olay, Macide’nin ekmeğine yağ sürer. Macide herkese Elif’in Özlem’in nişanlısını elinden aldığı haberini yayarken, Elif için Sarpça’daki hayat kabusa döner. Namusuna uzanan iftirayla zor durumda kalan Elif’e en büyük destek Emir’den gelir.

Yaptıkları anlaşmaya rağmen Volkan’ın Emir’in yanındaki tavırları ise Emir’in sabrını taşırır. Öte yandan Doğukan, Esma’ya gerçek hislerini açıklamak üzere bir buluşma ayarlar. Esma buluşma yerine gittiğinde karşısında hiç beklemediği birini bulur.

Adı Sevgi 7. Bölüm Fragmanı İzle

YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.