adplus-dvertising

Adı Sevgi 6. Bölüm Full İzle-ATV Adı Sevgi son bölüm tek parça izle

Adı Sevgi dizisinin 6. bölümü ATV ekranlarında 17 Nisan 2022 Pazar günü yayınlandı. Dizinin yeni bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Adı Sevgi 6. bölüm tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde.
Takip et
Adı Sevgi 6. Bölüm Full İzle-ATV Adı Sevgi son bölüm tek parça izle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV ekranlarında Adı Sevgi dizisinin 6. bölümü 17 Nisan günü yayınlandı. Adı Sevgi’nin yeni bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde.

ADI SEVGİ 6. BÖLÜM KONUSU

Zeynep yarışmayı kazanmak üzereyken, Volkan’ın gelişi salonda büyük bir paniğe neden olur. Emir son anda yetişip Volkan’ı dizginlese de; Volkan’ın Zeynep’ten alacağı ertelenmiş intikam acı olacaktır…

Zeynep’in yarışmaya katıldığını Macide’ye Özlem’in söylediğini fark eden Levent, bu hatayı affetmez. Levent’in nişanı atması, Özlem’i Elif’e dair büyük bir kıskançlık krizine sokar. Üçlü arasında yaşanan skandala dönüşen olay, Macide’nin ekmeğine yağ sürer. Macide herkese Elif’in Özlem’in nişanlısını elinden aldığı haberini yayarken, Elif için Sarpça’daki hayat kabusa döner. Namusuna uzanan iftirayla zor durumda kalan Elif’e en büyük destek Emir’den gelir.

Yaptıkları anlaşmaya rağmen Volkan’ın Emir’in yanındaki tavırları ise Emir’in sabrını taşırır. Öte yandan Doğukan, Esma’ya gerçek hislerini açıklamak üzere bir buluşma ayarlar. Esma buluşma yerine gittiğinde karşısında hiç beklemediği birini bulur.

ADI SEVGİ 6. BÖLÜM İZLE FULL TEK PARÇA

17 Nisan Pazar akşamı yayınlanan Adı Sevgi 6. bölümü dizi biter bitmez aşağıdaki linke yükledi.

Adı sevgi yayınlanan son bölümünü ATV’den izlemek için resme tıklayın.

ADI SEVGİ ATV İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Adı Sevgi 6. Bölüm Full İzle-ATV Adı Sevgi son bölüm tek parça izle

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.