Adana’da Polis Ekiplerinden Vatandaşlara Uyarı: Dikkat Edin!

Adana’da artan sıcaklıklar polis ekiplerini harekete geçirdi. Çocukların serinlemek için girdiği sulama kanallarında yaşanan olumsuz durumlara karşı aileler uyarıldı.

Adana’da Polis Ekiplerinden Vatandaşlara Uyarı: Dikkat Edin!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sıcaklık seviyesinin mevsim normallerinin üzerinde olduğu Adana’da aileler çocukları konusunda bilinçlendiriliyor. Çocukların yanı sıra aile bireylerine de uyarılarda bulanan Adana polisi bu sayede kanallarda meydana gelen  ölümlerin önüne geçmeyi hedefliyor.

Vatandaşların bilmeden ve herhangi bir önlem almadan girdiği kanallar için İl Emniyeti Ekipleri  gerekli tüm çalışmaları yaparak bölge halkı için tedbirler almaya devam ediyor.

POLİS KAPI KAPI DOLAŞTI

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri barajlarda ve kanallarda yaşanan ölümlerin önüne geçmek amacıyla çalışma yürütüyor. Ekipler tarafından Adana’nın Yüreğir ilçesi Kazım Karabekir Mahallesi’nde kapı kapı dolaşarak vatandaşlar uyarılıyor.

Polis ekipleri bu uygulama ile vatandaşlara boğulmaları önüne geçmek  için alınacak önlemleri ve ilk yardımın nasıl yapılacağını anlatan broşürler dağıttı. Polis ekiplerini karşısında gören mahalle sakinleri ekiplerin yürüttüğü çalışmadan memnun kaldıklarını ifade ettiler.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.