adplus-dvertising

Adana’da hastalarıyla cinsel ilişkiye giren doktor ifşa oldu!

Adana’da bir doktor hakkında ortaya atılan iddia açığa alınmasına neden oldu. Doktorun hastalarıyla cinsel ilişkiye girdiği, üstelik suçüstü yakalandığı iddia edildi. Mesai arkadaşları doktor İ. H. S.’den (53) şikayetçi olurken eşi de boşanma davası açtı.
Takip et
Adana’da hastalarıyla cinsel ilişkiye giren doktor ifşa oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doktor İ. H. S.’nin ilişkiye girdiği ileri sürülen kadınlardan biri olayı doğruladı. Bazı hastalar da İ. H. S. tarafından cinsel tacize uğradıklarını hastane personeline anlattı. Bunun üstüne İ. H. S. Adana Valiliği tarafından açığa alındı.

Adana’da hastalarıyla cinsel ilişkiye giren doktor ifşa oldu!

Edinilen bilgiye göre, olay Yüreğir ilçesine bağlı Levent Mahallesi’nde yaşandı. İddiaya göre Levent Mahallesi Aile Sağlık Merkezi’ne gelen bazı hastalar Dr. İ.H.S. (53) tarafından elle ve sözle taciz edildiklerini hemşire ve öbür doktorlara anlattı. Bunun üstüne hemşire ve doktorlar İ.H.S. ile görüşüp uyardı. Fakat buna karşın İ.H.S.’nin sözle ve elle tacize devam ettiği hatta 4 hastası ile aile sağlığı merkezinde cinsel ilişkiye girdiği iddia edildi. Doktor ve hemşireler bu vaziyetten şüphelenerek doktorun ilişkiye girdiği iddia edilen bir hasta geldiğinde takip edip suçüstü yaptıkları ileri sürüldü.

EŞİ BOŞANMA DAVASI AÇTI

Bu olaydan sonra hemşire ve doktorlar mesai arkadaşlarından şikayetçi oldu. Şikayet üstüne Adana Valiliği doktoru açığa aldı. Doktorun eşi de bu olayların gün yüzüne çıkması üstüne eşine boşanma davası açtı. Doktorun muayene sırasında cinsel ilişkiye girdiği iddia edilen kadının da doktorla beraber olduğunu doğruladığı ileri sürüldü.

Doktorla alakalı soruşturma devam ediyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.