Adana’da Hamile Sürücünün Çarptığı Kız Öldü

Adana'da 3 arkadaşıyla birlikte yaya yolundan karşıya geçerken hamile bir sürücünün çarptığı 14 yaşındaki kız öğrenci, hayatını kaybetti.

Seyhan ilçesine Bağlı Gürselpaşa Mahallesi Aliya İzzetbegoviç Bulvarında 9 Kasım günü meydana gelen olay sonrasında küçük kız yaşamını yitirdi. İddiaya göre 14 yaşındaki Leyla Sevler iki kız arkadaşıyla birlikte etüt merkezine gitti. 3 kız arkadaş yiyecek almak için kafeye uğradıktan sonra yaya yolundan karşıya geçmek istedi. Bu arada 3 kız arkadaş, öğrenciler için yaya yolu uyarı tabelası olmasına rağmen sürücülerin durmadan geçtiği yaya yolunda beklemeye başladılar. Leyla Sevler, bir ara yoldaki araç trafiği azalınca karşıya koşarak geçmek için hamle yaptı. Tam bu sırada hamile bir sürücünün kullandığı otomobil Sevler’e çarptı.


ADANA’DA ARABA ÇARPAN 14 YAŞINDAKİ LEYLA ÖLDÜ

Leyla Sevler, çarpmanın etkisiyle savruldu ve başını kaldırım taşına çarptı. Çarpan otomobilde annesinin yanında bulunan kız çocuğu kazazede Leyla Sevler’in yanına koşup baktığında şoka girdi.

Daha sonra da otomobil sürücüsü kadın, araçtan inip hemen telefonla birilerini aradı.

Leyla Sevler’in arkadaşları ve çevredeki vatandaşlar da hemen  olay yerine  Leyla’nın yardımına koştu. Otomobil sürücüsü kadın, bir süre daha otomobil etrafında telefonla görüştükten sonra yanına gelen bir şahıs ile birlikte kız çocuğunu ve otomobil sürücüsünü olay yerinin karşısındaki iş yerine götürdü.

Leyla Sevler, olay yerine çağrılan ambulans ile Adana Şehir Hastanesine kaldırıldı. Kız çocuğu iki gün yoğun bakımda kaldı ancak 11 Kasım günü hayatını kaybetti. Leyla Sevler, ailesinin gözyaşları arasında toprağa verildi.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı