Adana'da güvenlik görevlisinden tehdit! "Mermi manyağı yapacağım"

Adana'nın Seyhan ilçesinde, vatandaşların beslediği sokak köpeklerini sopayla dövdüğü iddia edilen bir apartmanın güvenlik görevlisi, kendisine tepki gösteren kadın hayvanseveri, "Hepsini mermi manyağı yapacağım, ben deliyim. Siz de gelirseniz size de kurşun gelebilir. Git emniyete bildir" diyerek, tehdit etti.
Takip et
Adana'da güvenlik görevlisinden tehdit! "Mermi manyağı yapacağım"
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Olay, Seyhan ilçesindeki Pınar Mahallesi'nde Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı’nda yaşandı.

Bir apartmanın güvenlik görevlisi, boş arazide vatandaşlar tarafından beslenen köpekleri sopayla dövdü. Olayı gören gençlerin tepki gösterdiği görevli, bazı köpeklerin, beslediği köpekleri dövdüğünü iddia ederek, "Bunların tamamını vuracağım" şeklinde konuştu. Sonrasında da apartmandaki görev yerine geri döndü.

"HEPSİNİ MERMİ MANYAĞI YAPACAĞIM, GİT EMNİYETE BİLDİR"

Gençler ise köpekleri besleyen hayvansever bir kadına vaziyeti anlattı. Cep telefonunun kamera kaydını açan kadın, görevlinin yanına giderek, "Köpekleri vuracağınızı söylemişsiniz?" şeklinde konuştu. Güvenlik görevlisi de, "Köpeğimi döverlerse tamamını mermi manyağı yapacağım. Ben deliyim. Siz de gelirseniz size de kurşun gelebilir. Git emniyete bildir" biçiminde tehditler savurdu.

Kadının, "Sizi nasıl burada güvenlikçi olarak tutuyorlar. Bu kadar tehlikeli birini nasıl çalıştırıyorlar?" sorusuna güvenlik görevlisi "Ben güvenlikçiyim, ben çok tehlikeliyim. Buraya zarar verenlerin tamamını öldüreceğim" karşılığını verdi. "Görüntünüzü alıyorum" diyen kadına, "Birkaç fotoğrafımı çek, emniyete gönder" diyerek yanıt verdi.

12 senedir çevredeki sokak hayvanlarını beslediğini belirten kadının çektiği görüntüler, hayvanseverler tarafından sosyal medyada paylaşıldı. Sosyal medya kullanıcıları, güvenlik görevlisine tepki yağdırdı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
akesar
9 Mayıs 2020, 13:28 tarihinde yazildi

Aha da burada söylüyorum.Deli diye cezai sorumluluğu olmazsa böyle olur.Ben öldürürüm,yakarım ceza almam diyor.Raporum var diyor.Öldürmeye ehliyeti varsa cezaya da ehliyeti olmalı.İzmir de anne babasını siyanürle zehirleyen şahıs deli diye kodesten çıktı. Kız kardeşini de öldürürse şaşmam.Yani yarım kalan işini tamamlasın diye mi çıktı.

  • Cevapla
  • 0