Adana’da ellerinde pala ve ve sopalarla sokağa inen Suriyeliler gönderildi!

Adana’da ellerinde döner bıçakları ve sopalarla sokakta gezen Suriyeli bir grup gencin, sosyal medyada paylaşılan fotoğrafları tepki çekti. Adana Valiliği, olaya karışan kişilerin tamamının yakalandığını ve Geri Gönderme Merkezi’ne yollandığını açıkladı.
Takip et
Adana’da ellerinde pala ve ve sopalarla sokağa inen Suriyeliler gönderildi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Adana’da yabancı uyruklu bir kişinin sosyal medya hesabından paylaştığı görüntüler tepki çekti.

SİLAH VE SOPALARLA YÜRÜDÜLER

Görüntülerde, bir grup yabancı uyruklu kişilerin yüzleri maskeli bir biçimde ellerinde silah, sopa ve kesici aletlerle sokakta dolaştığı görüldü.

SINIR DIŞI EDİLECEKLER

Bunu üstüne Adana Emniyet Müdürlüğü Yabancılar Şube Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Kısa sürede yerleri tespit edilen zanlılardan 8’i kıskıvrak yakalandı.

GERİ GÖNDERME MERZKEZİ’NE TESLİM EDİLDİLER

Adana Valiliği, olaya karışan kişilerin tamamının yakalandığını ve Geri Gönderme Merkezi’ne teslim edildiğini duyurdu.

Adana Valiliği, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere ver verdi:

“Bugün bazı sosyal medya hesaplarında ‘Suriyelilerin ellerinde sopa ve palalarla Adana sokaklarında dolaşırken görüntüleri’ biçiminde servis edilen paylaşımlara ilişkin açıklama yapılması gereği duyulmuştur. İki gün önce çiftliklerde çalışmak üzere sabah saatlerinde işe giden bir grup, ellerinde sopalarla kendi arasında tartışmış, olay çalışacakları tarlaların yakınındaki mahallede meydana gelmiştir. Olaya karışan kişilerin hepsi yakalanmış olup, haklarında hukuki süreç yürütülmek suretiyle Geri Gönderme Merkezi’ne teslim edilmişlerdir.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.