Ada Masalı bu akşam var mı, neden yok? Ada Masalı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Star TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Ada Masalı'nın yeni bölümü merak konusu oldu. Dizinin sevenleri her hafta Salı günü yayınlanan dizinin yeni bölümünün bu akşam akışta bulunmaması nedeniyle Ada Masalı'nın ne zaman yayınlanacağını merak ediyor...
Takip et
Ada Masalı bu akşam var mı, neden yok? Ada Masalı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Star TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Ada Masalı’nın yeni bölümü merak konusu oldu. İşte konuyla ilgili ayrıntılar…

ADA MASALI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Salı günleri yayınlanan dizinin yayın günü değişti. Ada Masalı bundan böyle Çarşamba günleri ekrana gelecek…

ADA MASALI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Poyraz, adaya dönmeden önce Haziran’a son bir iyilik yapmak ister: onun İzmir’deki hayatını güzelleştirmek. Bunun için Kutay ile gizli bir anlaşma yapmak zorunda bile kalacaktır.

Alper ve Melisa, kız isteme törenini bir gün erkene alırlar. Bunu yapmalarındaki amaç Poyraz ve Haziran’ın barışmasını sağlamaktır. Daha önceki denemeleri başarısızlıkla sonuçlanan Alper ve Melisa bu sefer iki aşığı kavuşturabilecek midir?

Adada ise büyük bir panik havası hakimdir. Ayten’in eski kocası Sinan herkesin korkulu rüyası olmuştur. Adada azılı bir suçlu olması, insanları birbirine daha çok yaklaştırır.

Poyraz ve Haziran’ı adada büyük bir tehlike beklemektedir. Poyraz, hayatının en büyük sınavı ile karşı karşıya gelecektir.

ADA MASALI 20. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

20. Bölüm Konusu; Sinan, Ayten’in parası karşılığında Haziran’ı kaçırır. Haziran’ın kaçırılmasıyla Kırlangıç Adası’nda seferberlik ilan edilirken Poyraz, Haziran’ı bulmak için gözünü karartır.

Kızını kaybetme korkusuyla karşı karşıya kalan Zeynep ise perişan olur. Şimdiye kadar yaptıklarıyla herkesi kendinden uzaklaştıran Batu da Haziran’ı kurtarmak için elinden geleni yapacaktır.

Kırlangıç Adası’nda yaşanan bu üzücü olay, ada sakinlerine birbirlerine olan bağlılıklarını bir kez daha hatırlatacak.

ADA MASALI FİNAL Mİ YAPACAK?

Ada Masalı , çok farklı iki karaktere sahip olan Haziran (Ayça Ayşin Turan) ve Poyraz’ın (Alp Navruz) yollarının kesişmesiyle doğacak aşklarını konu alıyor. Sevilen yaz dizisi Ada Masalı seyirci tarafından sevilince kış sezonunda da devam etme kararı alınmıştı. Reytinglere bakılacak olunursa bu sezon da pek uzun sürmyecek ve final yapacak gibi…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.