Acun’dan Taraftarı Çıldırtacak Mesut Çıkışı

Acun Ilıcalı, son dönemlerde adı Fenerbahçe ile anılan Mesut Özil ile ilgili çılgına çevirecek bir çıkışa imza attı.

Son dönemlerde televizyonculuktan çok Fenerbahçe’ye olan tutkusuyla ön plana çıkan Acun Ilıcalı, Mesut Özil’in sarı-lacivertli takıma transferiyle ilgili çok konuşulacak bir ifade kullandı. Mesut’u hem futbolcu yönüne hem de karakterini çok beğendiğini belirten Ilıcalı, yıldız futbolcunun bir gün Fener formasını giyeceğini ifade etti.

Fenerbahçe kanadından yapılan “Çok pahalı, alamayız” açıklamasına rağmen Mesut Özil bir türlü gündemden düşmüyor. Sarı-lacivertli taraftarlar, takımlarında görmek istedikleri yıldız topçuya sosyal medyadan çok sayıda mesaj atarak Türkiye’ye gelmesi çağrısında bulunuyor. Yıldız futbolcunun Fener’e transferinde başrol oynaması beklenen Acun Ilıcalı da konuyla ilgili sürpriz bir çıkışa imza atarak Mesut’u takımlarında görmek isteyen taraftarları heyecanlandırdı. Konuk olduğu programda konuyla ilgili çok sayıda soru gelince bir açıklama yapan Ilıcalı, Mesut’un mutlaka Fener forması giyeceğini belirtti.

TARAFTARIN MESUT AŞKI YENİDEN DEPREŞTİ

Acun Ilıcalı’nın bu çıkışı Fener taraftarının küllenen Mesut Özil aşkını yeniden depreştirdi. Arsenal’deki geleceği belirsizliğini koruyan Mesut’un maaşının yüksek olması elleri kolları bağlıyor. Mesut’un Fener formasını giymesini çok isteyen Acun’un burada nasıl bir yol izleyeceği herkes tarafından merak ediliyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı