Acun’dan Survivor Çağrı’ya Tepki: Elemiyorum ama sen gidersen sevinirim!

Survivor 2021 ünlüler kadrosunda dizilerden tanınan isim Çağrı Atakan da katıldı. Survivor 2021’de Ünlüler takımında yer alan Çağrı Atakan’ın performansıyla değil de sürekli kavgalarıyla gündemde. Her hafta diskalifiye haberleriyle gündeme gelen Çağrı, bu akşam Survivor sunucusu Murat Ceylan'a bağırdı. Bu durumu hoş karşılamayan Acun, Çağrı'ya yarışmayı kendi isteğinle terk et dedi. Peki Survivor Çağrı, Murat Ceylan'a ne dedi?
Takip et
Acun’dan Survivor Çağrı’ya Tepki: Elemiyorum ama sen gidersen sevinirim!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor 2021 Ünlüler takımında yer alan Çağrı Atakan sürekli kavgaların içinde. Her hafta uyarı alan Çağrı bu akşam da yine kavga etti ve sunucu Murat Ceylan’a da bağıdı.

Acun bu durum karşısında Çağrı’ya 5 ödülden men cezası verdi. Acun Çağrı’ya seni elemiyorum ama kendi isteğinle gidersen sevinirim dedi.

Çağrı Atakan kimdir?

Survivor Ünlüler takımında yer alan Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Survivor Çağrı Çukur ve Arka Sıradakiler dizisinde oynadı ve dizilerdeki performanslarıyla hatırlanmaktadır. Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı. Şahin Tepesi dizisinde oynadı. Çağrı Atakan, Çukur dizisinde Remzi karakteri ile ekranlarda yer aldı.

Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. 2007 yılında ilk kez “Arka Sıradakiler” dizisinde rol aldı. Daha sonra oyunculuğa mola verdi. Tiyatro ile ilgilendi.

Çağrı Atakan 2017 yılında “Çukur” dizisinde “Remzi” karakteri ile en büyük çıkışı yaptı. 2018 yılında “Şahin Tepesi” dizisinde “Yılmaz” karakterine hayat verdi.

Çağrı Atan günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmalarını ise sürdürmeye devam etmektedir.

Survivor Çağrı Atakan hangi dizilerde oynadı?

2018 – Şahin Tepesi (Yılmaz)

2017 – Çukur (Remzi)

2007 – Arka Sıradakiler

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.