Acun’dan, İmamoğlu Paylaşımları Yapan Gökhan’a Destek!

Acun Ilıcalı, son dönemlerde Ekrem İmamoğlu hakkındaki çıkışlarıyla adından söz ettiren Gökhan Özoğuz'a destek verdi.

Magazin camiasında ‘Yaramaz Çocuk’ olarak tabir edilen Gökhan Özoğuz, son dönemlerde siyasi söylemleri ile gündeme geliyor. İstanbul seçimlerinde İmamoğlu’na aleni destek veren Özoğuz için bir dönem O Ses Türkiye yarışmasında beraber çalıştığı Acun Ilıcalı’nın ne diyeceği merak ediliyordu.


Konuk olduğu televizyon programında özel hayatı ve meslek hayatı hakkında merak edilen tüm sorulara yanıt veren Acun Ilıcalı, bir dönem beraber çalıştığı Gökhan Özoğuz hakkında da dikkat çeken bir değerlendirmede bulundu. Bu zamana kadar hiçbir siyasi tartışmanın içine girmeyen Acun Ilıcalı, İmamoğlu hakkındaki paylaşımlarıyla adından söz ettiren Gökhan Özoğuz’a destek verdi. İnsanları aynı düşünceye ikna etmeye çalışmayı saçma bir davranış olarak nitelendiren Ilıcalı, Gökhan’ın iyi olan her şeyi takdir etmek gibi bir karakterinin olduğunu vurguladı. Ilıcalı, açıklamasının devamında iş yerinde kimsenin siyasi görüşüne karışmadığına da dikkat çekti.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA BULUŞMUŞLARDI

Siyasi söylemleri nedeniyle sanat camiasında bazı kesimler tarafından eleştirilen Gökhan Özoğuz, geçtiğimiz haftalarda İmamoğlu ile buluşmuştu. İkilinin buluşmasına ait fotoğraflar, sosyal medyada uzun süre konuşulmuştu. Özoğuz’a bu buluşmada ikiz Hakan Özoğuz da eşlik etmişti. Özoğuz, bu buluşmada birleştiren insanların her zaman arkasında olduklarını belirtmişti.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı