Acun Ilıcalı’nın torunun fotoğrafları ortaya çıktı!

Geçtiğimiz aylarda anne olan Acun Ilıcalı’nın kızı Banu Ilıcalı, bebeğinin fotoğrafı gün yüzüne çıktı. Kız kardeşi ve kızıyla paylaşım yapan Banu Ilıcalı’nın pozu kısa zamanda sosyal medyada yayıldı.
Takip et
Acun Ilıcalı’nın torunun fotoğrafları ortaya çıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur televizyoncu Acun Ilıcalı‘nın Seda Başbuğ‘dan dünyaya gelen kızı Banu Ilıcalı, geçtiğimiz yıl temmuz ayında kızı Begüm’ü kucağına aldı. Özel yaşamını her daim basından uzak tutan Ilıcalı’nın bebeğinin fotoğrafı kısa zamanda gündem oldu.

ÖZEL YAŞAMINI GİZLİ TUTUYOR

Sosyal medya hesabını kişisel olarak kullanan ve yalnızca yakın çevresinden gelen takip taleplerini kabul eden Banu Ilıcalı, kız kardeşi Yasemin ve kızıyla fotoğrafını yayınladı. Ilıcalı’nın yayınladığı poz kısa zamanda sosyal medyada hızla yayıldı. Torun heyecanı yaşayan Acun Ilıcalı ise şimdilerde Survivor 2021’in çekimlerinden dolayı Dominik Cumhuriyeti’nde kalıyor.

İşte Acun Ilıcalı’nın torunu ve kızları…

Acun Ilıcalı’nın torunun fotoğrafları ortaya çıktı!

KIZININ DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAMIŞTI

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından paylaşım yapan kızı Banu Ilıcalı’nın doğum gününü kutlamıştı. Kızıyla fotoğrafını yayınlayan Ilıcalı, “Benim ilk göz ağrım, canım kızım, iyi ki doğmuşsun iyi ki benim kızım olmuşsun… Allah herkese senin gibi bir evlat nasip etsin ???? Nice mutlu yılları birlikte geçirelim” notunu yazmıştı.

Acun Ilıcalı’nın torunun fotoğrafları ortaya çıktı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.