Acun Ilıcalı’nın AHBAP Derneği’ne yaptığı bağış nereye gitti? Haluk Levent açıkladı!

AHBAP Derneği’nin Başkanı, şarkıcı Haluk Levent, Acun Ilıcalı’nın 5 milyon TL’lik bağışının nerede harcandığını anlattı. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Levent, paranın sel felaketinden etkilenen vatandaşlara ulaştırıldığını belirtti.
Takip et
Acun Ilıcalı’nın AHBAP Derneği’ne yaptığı bağış nereye gitti? Haluk Levent açıkladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kurucusu olduğu AHBAP Derneği ile yardıma ihtiyacı olanlara koşan meşhur şarkıcı Haluk Levent, yangında evlerini kaybeden vatandaşlara bağış yapan Acun Ilıcalı’nın bağışının nelere harcandığını açıkladı.

Sosyal medyada paylaşım yapan Levent, “Sevgili Acun Ilıcalı’nın 5 milyonluk bağışının 1,5 milyonluk bölümü Fethiye ve Marmaris’e mobilya olarak gönderilmişti. Bugün de 2,5 milyonluk tutar Kastamonu, Abana ve Ayancık’ta sel felaketinden etkilenen ihtiyaç sahiplerinin evlerine kadar teslim ediliyor” şeklinde konuştu.

22 SENE SONRA GELEN İTİRAF

17 Ağustos 1999 depreminin sonrasında yardım etmek için bölgeye giden adlar arasında yerini alan Haluk Levent, o görüntülerinin sosyal medyada paylaşılması üstüne yaşadığı pişmanlığı dile getirdi. Levent, “Ağustos ayı olduğu için on binlerce büyük boy yazlık çadır yaptırmıştık. Kurduğumuz çadır şehirler 20 gün sonra yağmurla soğukla tuz buz olmuştu” şeklinde konuştu.

O dönem yardım konusunda tecrübesiz olduğunu söyleyen Levent, “Yaşamımın en bilinçsiz yardımıydı, pişmanım. Ağustos ayı olduğu için on binlerce büyük boy yazlık çadır yaptırmıştık. Kurduğumuz çadır şehirler 20 gün sonra yağmurla soğukla tuz buz olmuştu. Keşke konteyner alsaydık. Tecrübesizdik” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.