adplus-dvertising

Acun Ilıcalı’dan samimi açıklamalar: Hangi manyak gidip bütün parasıyla kanal alır?

Candaş Tolga Işık’ın programına katılan Hull City’nin sahibi Acun Ilıcalı flaş ifadeler kullandı. Türkiye’de yaşanan korsan yayınlarla ilgili sert konuşan Ilıcalı bu yapılan hırsızlık olduğunu ifade etti. Ilıcalı “Hasan Can’ı seyrettim baktım ‘Bu ne?’ dedim. Hasan Can Kaya, on milyonda bir bulunabilecek yeteneklerden biri. Olağanüstü bir yeteneği var. Hasan Can Kaya, platformu aldı yukarı taşıdı”
Takip et
Acun Ilıcalı’dan samimi açıklamalar: Hangi manyak gidip bütün parasıyla kanal alır?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Acun Ilıcalı’dan Hull City günlerine dair açıklamalar geldi. Candaş Tolga Işık’ın TV 100’deki programına katılan Ilıcalı flaş ifadeler kullandı.

“BUNUN ADI HIRSIZLIK”

Acun Ilıcalı’dan samimi açıklamalar: Hangi manyak gidip bütün parasıyla kanal alır?

“Türkiye’de yaşanan korsan yayın konusu dünyanın hiçbir yerinde yok. Suç olarak ifade ediliyor. Kaçak yayın izleyenler en ufak tabirle hırsızdır.”

“EXXEN’DE DÜŞÜNMÜYORUM”

Acun Ilıcalı’dan samimi açıklamalar: Hangi manyak gidip bütün parasıyla kanal alır?

Eleştirileri yanıtlayan Acun Ilıcalı, “Bazen aklım hayalim almıyor. ‘TV8’i nasıl satın aldın’ diyorlar. 100 bölüm yapıyorum hepsi birinci. Yılda 100-140 bölüm yapıyorum. Hepsi birinci. Bu bölümlerden yapımcı olarak para kazanmayacak mıyız? Bunları yaptık. Hangi manyak gidip bütün kazandığı parayla kanal satın alır? Ben bütün kazandığım parayla gidip kanal aldım. TV8 son 5 yılda en çok kazanan iki kanaldan biri” dedi.

ZAM YAPMAK ZORUNDA KALDIK

Şampiyonlar Ligi yayınları için zam yapmak zorunda kaldıklarını söyleyen Ilıcalı, “Özür dileyerek anlatmak zorundayım. Şampiyonlar Ligi’ni aldık. Euro ile alıyorsun. Adamlarla euro ile anlaşıyorsun. Euro’nun çok ciddi artmasından dolayı zam yapmak zorunda kaldık. Hayalim bu değildi. Daha iyi fiyatlara vermekti. İşin eksiye dönme durumu oluşuyor bu şekilde. Önceliğim para kazanmak değil çünkü. Exxen, ekonomik dünyamda para kazanma önceliğim değil. Dijital dünyada çok önemli yeri almak istiyorum” diye konuştu.

“ZOR BİR 20 GÜN GEÇİRDİM”

İstanbul’da motosiklet kullanırken, ters yönden gelen bir araç ile çarpışan ve kolunu kıran Acun Ilıcalı, yaşadığı zorlu süreci anlatarak, “Ameliyat 3 saat sürmüş, vidalı bir parça yerleştirdiler açıkçası ağır bir ameliyattı. Sağ elimi kullanamadım, zor bir 20 gün geçirdim. Vatandaşımızın bana olan geçmiş olsun dilekleri, sevildiğini hissetmek çok güzel bir şey, hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

“ECELİN NE ZAMAN BULACAĞI BELLİ OLMUYOR”

“Motosiklete bakış açım babam, hayatımda gördüğüm en güvenli sürücüydü. Bu ecelin insanı ne zaman bulacağı hiç belli olmuyor. Ağır bir kaza geçirdim ama elim tuttuğu anda motosiklete bineceğim.”

“EXXEN’İ BÜYÜK RİSKLERLE KURDUM”

Platformu Exxen hakkında genel bir değerlendirme yapan Acun Ilıcalı, Exxen ile hedeflerini anlattı. Hasan Can Kaya ile 3-0 önce başladığını belirten Acun Ilıcalı, “Allah nasip etti diyelim. TV8’i alırken de büyük risk almıştım, Exxen’i kurarken de büyük risklerle kurdum. Baktığımız zaman bunlar büyük riskler. Yine kendimize göre bir maceraya girdik. Bugün dünyaca ünlü bir şirketin Türkiye’ye girmesiyle bizim platform kurmamız aynı şey değil. Ortaya bir hayal devamında da başarı hikayesi çıktı” ifadelerini kullandı.

“HASAN CAN’I İZLEDİM ‘BU NE?’ DEDİM”

Hasan Can Kaya ile tanışma hikayesini anlatan Acun Ilıcalı, “Hasan Can’ı seyrettim baktım ‘Bu ne?’ dedim. Hasan Can o sırada gösteriye gidiyormuş ben de o sırada Göcek’teyim ‘Uçağı yolluyorum, bana 1 saatini ayırır mısın?’ dedim ekibiyle havaalanına geldiler 15. dakikada konu bağlanmıştı. Açıkçası Hasan Can Kaya ile 3-0 önde başladım. Hasan Can Kaya, on milyonda bir bulunabilecek yeteneklerden biri. Olağanüstü bir yeteneği var” dedi.

Acun Ilıcalı’dan samimi açıklamalar: Hangi manyak gidip bütün parasıyla kanal alır?

“GİBİ EKİBİ DE…”

“Hasan Can Kaya, platformu aldı yukarı taşıdı. Aslında o yangının içerisinde sağ olsun Gibi ekibi de o dönemde bizi tercih etti. Allah bana böyle iki insanı verdi çok mutluyum. O da aynı şekilde ilk günkü tanıştığımız nezaketi aynı şekilde devam ediyor. Güvenilir insanlarla yola çıkmak; paranın maddiyatın işleri değiştirmemesi… Feyyaz’ın aldığı teklifi söylesem öyle bir teklif yani delirmiş bir teklif…”

“İNSANLARIN ÖNÜNDE PARA KAZANDIM”

TV8’i satın alma sürecindeki iddialara yanıt veren Acun Ilıcalı, “İnsanların gözünün önünde para kazandım. Düz mantık yap. Yüz bölüm yapıyorum hepsi birinci. Show TV’de 130-140 bölüm yapıyorum hepsi birinci. Bu programlardan yapımcı olarak düşün para kazanmayacağız mı? Bu paraların nasıl geldiği belli değil mi? Ben bütün kazandığım parayla gittim kanal satın aldım. Hangi manyak gidip bütün parasıyla kanal alır? Bu yüzden insanların aklı almıyor. Show TV 400 milyon dolara satıldı. Star’ın satışı 360 milyon dolar. Ben kanalı 70 milyona kanal aldım. Sonra o kanal birinci oldu. Söylemesi ayıp dört ay sonra birinci oldu” ifadelerini kullandı.

“HAYALİM EMRE BELÖZOĞLU’NDA KALDI”

“Hayalim Emre Belözoğlu’nda kaldı. Kafayı yemiş gibi bir futbol zekası var. Emre ile bir yerde mutlaka buluşuruz. Hayatımda en samimi olduğum insanlardan biridir Emre. Ben onun her şeyini bilirim, o da benim bilir.”

Hull City’de istediği futbolun Fenerbahçe’nin şu an oynadığı futbol olduğunu söyleyen Ilıcalı, “Benim aklım hep Emre Belözoğlu’nda kaldı. Futbola olan konsantrasyonu, motivasyonu, hep aklımda kaldı. Başakşehir’i görüyorsunuz. Fiorentina’ya üç falan atıyor. Mutlaka bir yerde buluşuruz. Onun doğru zamanda olması lazım” dedi.

“İngiltere’de bundan bir tane var dedi”

“Dünyanın en önemli teknik adamlarından iki tanesiyle görüştüm.” diyen Ilıcalı, “Benim aklım, hep bizim Emre Belözoğlu’nda kaldı. Ancak Emre’nin yanında çalışmış, şu anda bizimle çalışan bir arkadaşımız aradı ve ‘O futbol aklını istiyorsanız, İngiltere’de bundan bir tane var’ dedi. Kim dedim, Liam Rosenior dendi. Görüştüm, çok dolu olduğunu gördüm. Felsefesi, zaten bizim istediğimiz futboldu.” ifadelerini kullandı.

“GALATASARAY’DAN BİR OYUNCU ALIYORDUM”

“Galatasaray’dan bir oyuncu alıyordum son anda iptal oldu. Babel ile tam anlaştık, kulüp teklifi kabul etti, o sırada yeni bir hoca geldi ve Babel’i bize vermedi.”

“FENERBAHÇE’Yİ HER ZAMAN DESTEKLERİM”

“Ben Fenerbahçe’yi küçüklüğümden beri desteklerim. Maçları izlemek için stadyumun önünde çok yattım. Şu an da destekliyorum. Ne zaman yardım isteseler yardım ederim.”

“BAŞKANIMIZ BENDEN NE İSTERSE YAPTIM”

Ben Fenerbahçe’ye zaten destek oluyorum. İstedikleri zaman ben buradayım. Başkanımız benden ne isterse hayatım boyunca yaptım. Kanalda kampanya yaptım bundan ötesi var mı? Kanalın üç gecesini Fenerbahçe’ye ayırdım. Bu kadar bariz şekilde takımına destek olan biri olarak öyle bir durum yok. Ben Fenerbahçe’den aldığım futbolcuların bir değeri var ve bu değerleri olduğu için ben onları aldım.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.