Acun Ilıcalı’dan flaş ‘kural ihlali’ açıklaması! Sercan ihlal etti mi?

TV8’de yayınlanan Survivor 2020’nin son bölümünde; büyük ödülün detaylarını duyan yarışmacılar havalara uçtu. Sercan’ın kural ihlali yaptığı sosyal medyada gündem oldu. Kural ihlali tartışmasının damga vurduğu oyuna, Acun Ilıcalı son noktayı koydu. Peki kural ihlali var mıydı? Berkan’ın yarışma esnasında söylediği tranquilo ne demek? İşte detaylar…

‘Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’ yarışmasının 18 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanan 80’inci bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı.

Ödülü açıklayan Acun Ilıcalı “Daha önce hayatınızda yaşamadığınız bir şeyi yaşayacaksınız. Kazanan takımı zipline için götürüyoruz. Önce yemek sonra havuz partisi ve dj seti kuruyoruz. Ama ödüle giderken sizi yormak istemedik. Kazanan takım helikopterlere binecek” dedi. Survivor’da oyun parkuruna inen iki helikopter herkesi şaşırttı.

Kıyasıya bir mücadeleye sahne olan ve bayrak yarışına taşınan oyun sonunda gülen taraf ünlüler takımı oldu.

Ünlüler büyük ödülün keyfini çılgınlar gibi çıkardı. Ancak ‘kural ihlali’ tartışması bir anda sosyal medyada gündem oldu.Gönüllülerden Berkan Karabulut ile mücadele eden Sercan Yıldırım’ın, beşinci kutuyu düşürürken kural ihlali (sınır olarak belirlenen tahtaya bastı) yaptığı iddia edildi. Bu anı Acun Ilıcalı ve ekipten kimsenin fark etmediği ileri sürüldü.

Tartışmalar ve oyunun tekrarlanması çağrıları üzerine Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Ünlü yapımcı, daha önce tahta üzerine basan bir yarışmasının görüntüsünü paylaşarak, “Tahta üzerine basmak kural ihlali değil tranquilo” mesajını yazdı.

Acun Ilıcalı’dan flaş ‘kural ihlali’ açıklaması! Sercan ihlal etti mi?

TRANQUILO NE DEMEK?

Öte yandan Yunus Emre’ye karşı takımına sayı kazandıran Berkan’ın, sevincini yaşarken İspanyolca’da ‘sessiz’ anlamına gelen ‘tranquilo’ kelimesini kullanması dikkat çekti.

Acun Ilıcalı, Berkan’ya ‘tranquilo’nun anlamını sordu. Berkan’ın “Herkes bir sakin olsun. Skor 9-9, herkes bir sakin olsun” şeklindeki cevabı ise ünlü yapımcıyı güldürdü.

“BANA POSTA KOYAN İLK YARIŞMACI”
Instagram hesabından o anın görüntüsünü yayınlayan Ilıcalı, gülücük emojisi ile birlikte “Bana posta koyan ilk yarışması” notunu ekledi.

Acun Ilıcalı’dan flaş ‘kural ihlali’ açıklaması! Sercan ihlal etti mi?

Haber Etiketleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı