Acun Ilıcalı’dan Falcao Ve Vedat Muriqi Açıklaması

Bir televizyon programına telefonla bağlanarak Falcao ve Vedat Muriqi hakkında konuşan Acun Ilıcalı, iki futbolcu hakkında da açıklamalarda bulundu.

Bir televizyon programının canlı yayınına bağlanan Acun Ilıcalı, Falcao ve Vedat Muriqi transferleri hakkında konuştu. Fenerbahçe’yi mevcut ekonomik şartlarda kurduğu takım için tebrik eden ve bu ekonomik şartlarda kurulabilecek en iyi takımın bu olabileceğini söyleyen Acun Ilıcalı Falcao hakkında da konuştu. Falcao’yu “Büyük futbolcu” olarak yorumlayan Acun Ilıcalı Galatasaray’ı bu transfer için tebrik etti.

“FENERBAHÇE YÖNETİMİ ÜZERİNE DÜŞENİ YAPTI”

Fenerbahçe yönetiminin üzerine düşeni yaparak iyi transferler yaptığını söyleyen Ilıcalı, Vedat Muriqi, Kruse, Emre, Garry gibi oyuncuların çok iyi transferler olduğunu ve artık başarının takımdan beklenmesi gerektiğini söyledi.

ACUN ILICALI’DAN GALATASARAY’A “FALCAO” TEBRİKİ

Galatasaray’ın yaptığı Radamel Falcao transferinin son derece başarılı bir transfer olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, Galatasaray’ı Falcao transferi için tebrik etti. Vedat Muriqi ile Falcao’yu kıyaslayan Acun Ilıcalı iki oyuncunun da her zaman her yerde gol atabilecek potansiyelde futbolcular olduğunu söyleyerek sözlerini noktaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı