Acun Ilıcalı, TV8’i Sattığı İddialarına Açıklık Getirdi

Medya kulislerine bomba gibi düşen “TV8 satıldı” iddialarına açıklık getiren Acun Ilıcalı, “Ciddi yatırımcılarla görüşüyoruz” dedi.

Dün sosyal medyada TV8’in satıldığı yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Konuyla ilgili en yetkili isim olan Acun Ilıcalı, yaptığı açıklamada “Kanalı satmadık ama bazı yatırımcılarla görüşüyoruz” ifadelerini kullandı.

KANALDAN KAZANÇ SAĞLAYAMIYOR

Daha önce yaptığı bir açıklamada TV8’den bu yıl kâr sağlayamadığını belirten Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu kanalı sattığı iddiası ortaya atıldı. Sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri olan satış iddiası ile ilgili gözlerin çevrildiği Acun Ilıcalı’dan çok geçmeden bir açıklama geldi.

“YATIRIMCILARLA GÖRÜŞÜYOR”

Ilıcalı kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Kanalımızı başarılı bulan ve doğru bir yatırım olarak görüp ciddi teklifler sunan bazı yatırımcılarla görüştüğümüz doğru. Ancak basında yer aldığı gibi imzalanmış bir satış veya ortaklık anlaşması söz konusu değil. Böyle bir ortaklık gerçekleşirse bilgiyi anında paylaşacağımızdan şüpheniz olmasın. ” dedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı