Acun Ilıcalı, Survivor’da Aleyna Kalaycıoğlu’na torpil yaptı!

Survivor 2021’de Acun Ilıcalı bu sefer kuralları kendi bozdu. Yarışmayı kaybeden Aleyna Kalaycıoğlu’na ailesini görme izni vererek “Cansu’nun buraya kadar gelip hayallerine kavuşmamasına gönlüm razı olmaz. Seni ödülden tam yararlandıracağım” dedi.
Takip et
Acun Ilıcalı, Survivor’da Aleyna Kalaycıoğlu’na torpil yaptı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor’da aylardır ailelerinden uzak kalan yarışmacılar, en manalı ödül olan ‘aile ödülü’ oyununda iki gün boyunca mücadele etti. Finali Dominik’ten canlı olarak yayınlanan ödül oyununu mavi takım kazandı. Oyunu kazanan mavi takım yarışmacıları, aileleriyle yemek yeme şansı elde etti. Kaybeden kırmızı takım ise aileleriyle 3’er dakikalık görüşme yapabilecek.

ALEYNA VE KARDEŞİNİN BULUŞMASI DUYGULANDIRMIŞTI

İki etaptan yapılan aile ödülü öncesi Dominik’e gelen aileleriyle görüşen yarışmacılardan kırmızı takımdan Aleyna ile kardeşi Cansu’nun buluştuğu anlar izleyicileri gözyaşlarına boğmuştu. Geçirdiği bir trafik kazası ardından engelli olan Cansu’nun ablası Aleyna’yla kavuştuğu anlarda hem yarışmacılar hem de izleyiciler zor anlar yaşamıştı.

Acun Ilıcalı, Survivor’da Aleyna Kalaycıoğlu’na torpil yaptı!

“ALEYNA ÖDÜLDEN TAM FAYDALANACAK”

Acun Ilıcalı ise canlı yayında, Survivor’da oyunu kaybeden kırmızı takım yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu‘nun ödülden tam olarak faydalanacağını açıkladı. Aleyna’nın kardeşi Cansu’nun hayal kırıklığı yaşamasına gönlünün razı olmayacağını belirten Ilıcalı, “Aileleriyle 3’er dakikalık görüşme süresi vereceğiz kırmızı takıma. Fakat Aleyna’nın durumundaki fark şu. Aleyna’ya bir istisna yapacağız. Pırlanta gibi bir genç kızımız var. Genç kızımız Cansu’nun buraya kadar gelip de hayallerine kavuşamamasına gönlüm razı olmaz. Bu jestimizi sevgili Cansu için yapıyoruz. Cansu buraya zor koşullarda ve ablasını sayıklaya sayıklaya geldi. Kendi insiyatifimi kullanarak ödülden tam faydalanma hakkı veriyorum Aleyna’ya. Aranızdaki sevgi beni çok etkiledi” ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı, Survivor’da Aleyna Kalaycıoğlu’na torpil yaptı!

Ilıcalı’nın jesti karşısında gözyaşlarına boğulan Aleyna ise, sarılarak teşekkür etti.

Acun Ilıcalı, Survivor’da Aleyna Kalaycıoğlu’na torpil yaptı!

“YAŞADIĞIMIZ TALİHSİZ OLAYDAN SONRA CANSU ENGELLİ KALDI”

Geçtiğimiz bölümlerde seneler önce geçirdiği bir kaza sonrası engelli kalan kardeşinin yaşadıklarını anlatan Aleyna Kalaycıoğlu, şunları belirtmişti: “‘Acun Bey’in Meryem’e sakatlıktan ötürü devam edemeyeceksin dediğinde aklıma kardeşim geldi. 8 sene önce başımıza talihsiz bir olay geldi ve kardeşim yüzde 100 engelli. Cansu’yu düşündüm. Cansu’yu hatırladıkça kötü oldum. Benim kardeşim yürüyüp konuşabilecekti, abla diyebilecek. Şu an diyemiyor. Ben buna kader demek istemiyorum. Bu kader değil, büyük bir olay. Benim annem yaşamını bıraktı, kardeşine bakıyor. Beni okutmaya çalışıyor. Allah herkesin yanında olsun. Allah herkese sağlık versin. Ben şu an buradaysam sağlıklı olduğum için buradayım”

Acun Ilıcalı, Survivor’da Aleyna Kalaycıoğlu’na torpil yaptı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.