adplus-dvertising

Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler ve Gönüllüler Takımı’nı açıkladı! Survivor All Star yarışmacıları kimler oldu?

Herkesin merakla beklediği Survivor All Star kadrosu belli oldu. Acun Ilıcalı Survivor 2022 yarışmacılarının belli olup olmadığı merak edilirken sosyal medyasından paylaşım yaptı. Survivor Ünlüler Takımı’nda Mert Öcal’dan Aycan Yanaç’a efsane yarışmacılar yer aldı.
Takip et
Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler ve Gönüllüler Takımı’nı açıkladı! Survivor All Star yarışmacıları kimler oldu?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

“Survivor All Star yarışmacıları belli oldu mu? Survivor 2022 ne zaman başlıyor?” gibi sorulara Acun Ilıcalı yanıt verdi. Acun Ilıcalı paylaşımında “Survivor All Star için geri sayım başladı. All Star kadrosunu açıklıyoruz” demişti. Beklenen an geldi ve Acun Ilıcalı Survivor All Star yarışmacılarını açıkladı.

Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler ve Gönüllüler Takımı’nı açıkladı! Survivor All Star yarışmacıları kimler oldu?

Yarışmada hem eski hem de son sezondan birçok isim bulunuyor. Survivor All Star bu yıl Ocak ayının ilk günlerinde TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. 2017 yılında ikinci, 2018 yılında şampiyon olan Adem Kılıçcı ve 2016 yılında Survivor’da şampiyon olan Çağan Atakan Arslan bu sene All Star ile dönüyor.

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER TAKIMI

Acun Ilıcalı Gönüllüler Takımı’nı da paylaştı. Survivor Gönüllüler Takımı’nda ise; Anıl Berk Baki, Hikmet Tuğsuz, Evrim Keklik, Nisa Bölükbaşı, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Sude Burcu, Seda Ocak, Gizem Kerimoğlu, Berna Kekliker, Gökhan Keser,Ogeday Girişken ve Yasin Obuz var.

SURVIVOR ÜNLÜLER TAKIMI

Acun Ilıcalı’nın sosyal medyadan açıkladığı Survivor Ünlüler Takımı yarışmacıları şunlar: Survivor 2018’in şampiyonu Adem, Avatar Atakan, Çocuklar Duymasın ile tanınan Furkan Kızılay, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Aycan Yanaç, Elif Gören, Merve Aydın, Nagihan, Sema, Birsen.

Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler ve Gönüllüler Takımı’nı açıkladı! Survivor All Star yarışmacıları kimler oldu?

TURABİ ÜNLÜLER TAKIMINDA YOK!

Geçtiğimiz günlerde Survivor’da olma ihtimaline dair imalı bir paylaşım yapan Turabi ise Ünlüler takımında yer almıyor.

Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler ve Gönüllüler Takımı’nı açıkladı! Survivor All Star yarışmacıları kimler oldu?Acun Ilıcalı “İşte Survivor All Star Ünlüler Takımı. Tüm yarışmacılarımıza başarılar dilerim” notuyla yeni yarışmacıları açıkladı.Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler ve Gönüllüler Takımı’nı açıkladı! Survivor All Star yarışmacıları kimler oldu?Sercan Yıldırım Survivor’a gelmeden hemen önce evlenmişti. Daha balayına bile çıkamayan Yıldırım soluğu Dominik’te alacak gibi görünüyor.
Barış Murat Yağcı kadroda görünürken Nisa Bölükbaşı ise kadroya yer almıyor.Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler ve Gönüllüler Takımı’nı açıkladı! Survivor All Star yarışmacıları kimler oldu?Geçtiğimiz günlerde saçlarını pembe yapan ve estetikli haliyle dikkat çeken Nagihan da ünlüler takımında yerini aldı.Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler ve Gönüllüler Takımı’nı açıkladı! Survivor All Star yarışmacıları kimler oldu?Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler ve Gönüllüler Takımı’nı açıkladı! Survivor All Star yarışmacıları kimler oldu?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.