adplus-dvertising

Acun Ilıcalı, Süper Lig’in yayın haklarını Exxen’e almaya çalışıyor!

TV8 ve Exxen’in kurucusu Acun Ilıcalı'nın Süper Lig ve TFF 1. Lig’in yayın haklarını almaya çalıştığı ileri sürüldü. İddia Beşiktaş'ta bir zamanlar başkan adayı olan Hürser Tekinoktay'dan geldi.
Takip et
Acun Ilıcalı, Süper Lig’in yayın haklarını Exxen’e almaya çalışıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur iş adamı ve televizyoncu Acun Ilıcalı‘nın önümüzdeki sezon için düzenlenecek Süper Lig yayın haklarılesine katılacağı öne sürüldü. Bir dönem Beşiktaş‘ta başkan adayı olan Hürser Tekinoktay, Ilıcalı’nınleye gireceğini öne sürerken, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi‘nin komisyonda olmamasını eleştirdi.

“BAŞKAN NEDEN KOMİSYONDA YOK!”

Sosyal medyadan açıklama yapan Tekinoktay, “İhale komisyonu, kulüpler birliği ve ilgililere; 1-Kulüpler Birliği Başkanı sebeple komisyonunda yok ? 2-İhaleye TV8 yahut EXXEN girecek mi ? 3-ODTÜ ne öğrendiniz ?” şeklinde konuştu. TFF futbolle komisyonunu açıklamış ve yeni yayınlesi için yaratılan komisyonda, TFF’nin yanı sıra Kulüpler Birliği Vakfı’nı temsilen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kasımpaşa Yönetim Kurul Mensubu Fatih Saraç, Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ve Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil yer aldığını duyurmuştu.

Acun Ilıcalı, Süper Lig’in yayın haklarını Exxen’e almaya çalışıyor!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.