Acun Ilıcalı, Müge Anlı’yı Exxen’e transfer etmeyi planlıyor!

Acun Ilıcalı, dijital platformu Exxen’e yeni adlar katmak için kolları sıvadı. ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında birçok olayı açıklığa kavuşturan meşhur isme Acun Ilıcalı belgesel teklifi yaptı. Gündüz kuşağında yakaladığı reytinglerle isminden sıkça bahsettiren isimin yeni adresi merak konusu oldu. İşte şoke eden bomba transferin ayrıntıları…
Takip et
Acun Ilıcalı, Müge Anlı’yı Exxen’e transfer etmeyi planlıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Acun Ilıcalı, Ocak ayında izleyicilerle buluşturduğu Exxen için yeni adlarla anlaşmaya devam ediyor. Konuşanlar, Tolgshow, Bu Benim Masalım gibi iddialı yapımlarla ekran karşısına çıkan Acun Ilıcalı, bu seferde gündüz kuşağının en fazla takip edilen ismi Müge Anlı’nın peşine düştü. Deyim yerindeyse Türkiye’nin gündemini çözdüğü olay ve takip ettiği gelişmeler ile tespit eden araştırmacı gazeteciye Exxen için teklif götürüldü. 2008 senesinden beri ATV ekranlarında sabah kuşağında yapımcılık ve sunuculuk yapan Müge Anlı’nın yeni sezon için alacağı karar merak konusu oldu. Exxen’de yer verilen dizi, film ve yapımlar genç kuşağın alakasını çeken Acun Ilıcalı, bu defa orta kuşağın yoğunlukla takip ettiği Müge Anlı’yı takibe aldı. İşte Exxen’in yeni transfer atağının hikayesi…

ACUN ILICALI EXXEN’DE MÜGE ANLI’YI GÖRMEK İSTİYOR!

ATV yayınlanan gündüz kuşağı programında başarıdan başarıya koşan Müge Anlı’yı transfer etmek isteyen Acun Ilıcalı harekete geçti. Exxen için yeni maceralara atılmak isteyen meşhur medya patronu Türkiye’nin gündemini tespit eden Müge Anlı’ya teklif götürdüğü bilgisi paylaşıldı.

Acun Ilıcalı, Müge Anlı’yı Exxen’e transfer etmeyi planlıyor!

Çözülemeyen cinayetler, aydınlatılmayan konularda yakaladığı başarıyla dikkat çeken Müge Anlı’nın Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen için belgesel niteliğinde bir program için hazırlık yaptığı öğrenildi.

Acun Ilıcalı, Müge Anlı’yı Exxen’e transfer etmeyi planlıyor!

Yapım aşamasında olan programda şuana kadar işlenen olaylardan derlenen bir belgesel ile Müge Anlı’nın izleyici karşısına çıkmaya hazırlandığı konuşuluyor. Konuyla alakalı Anlı’dan açıklama gelmezken, gündüz kuşağının sevilen adının alacağı karar herkes tarafından merak ediliyor.

MÜGE ANLI KİMDİR?

19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da yaşama gözlerini açan Müge Anlı, üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi’nde aldı. İletişim Fakültesinden mezun olan Anlı, Kanal 6’da mesleğe ilk adımını attı. Staj yaptığı kurumda kısa zamanda kadroya alınan isim yönetmen yardımcısı olduğu. Türkiye’de magazin denince akla ilk gelen adlardan birisi olan Kenan Erçetingöz’ün teklifiyle magazin gazeteciliğine başladı.

Acun Ilıcalı, Müge Anlı’yı Exxen’e transfer etmeyi planlıyor!

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra akademik kariyerine devam eden Müge Anlı, Kadir Has Üniversitesi’nde Hukuk üstüne Yüksek Lisans yaptı.

Dobra Bora isimli magazin programının sunuculuğunu Şenay Düdek ile beraber üstlenen Müge Anlı, Şenay Düdek’in ayrılığı sonrasında Pakize Suda’yla Kanal D’de program sunmaya başladı.

Acun Ilıcalı, Müge Anlı’yı Exxen’e transfer etmeyi planlıyor!

Müge Anlı’nın kariyer basamaklarını çifter çifter çıkmasına sebep olan program ise 2008 senesinden itibaren sunmaya başladığı ve günümüzde devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert” ile oldu. 2010 senesinde Tatlı Sert programının yanında “Müge Anlı ile Mektubunuz Var” isimli programı sundu.

Meşhur sunucunun 1993 senesinde evlenip 2008 senesinde boşandığı Burhan Akdağ ile evliliğinden şimdilerde 16 yaşında olan bir kızı var.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.