Acun Ilıcalı ile Mert Öcal iddiaya girmişti! Kazanan kim oldu?

'Survivor 2020'nin 13 Mart Cuma akşamı yayınlanan bölümünde ilginç bir yarış vardı. Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı ile ünlüler takımında mücadele eden Mert Öcal arasındaki iddia sonuçlandı.

Acun Ilıcalı ile Mert Öcal iddiaya girmişti! Kazanan kim oldu?

‘Survivor 2020’nin 13 Mart Cuma akşamı yayınlanan bölümünde ilginç bir yarış vardı. Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı ile ünlüler takımında mücadele eden Mert Öcal arasındaki iddia sonuçlandı.


Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyununda atlet Elif Yıldırım Gören’in yerine futbolcu Aycan Yanaç’ın olmasının daha doğru olacağını söylemişti.

Ünlüler takımının iddialı yarışmacılarından Mert Öcal ise konunun ağırlıkla ilgili değil, kas gücüyle alakalı olduğunu savunmuştu.

Aycan ile Evrim, iddia oyunu için karşı karşıya geldi. İkilinin tuttuğu sepetler Mert ve Sercan tarafından ağırlıkla doldurulmaya başlandı.

Kıyasıya geçen mücadelede kazanan taraf olan Elif ve bu yarışmacıyı tutan kişiler, birer tabak pilav yeme hakkını kazandı.


İddiayı geçerli sayan Ilıcalı, önemli bir detaya dikkat çekti ve ilk iddiaya girdiklerinde tahta desteğinin olmadığını belirtti.

Ünlü televizyoncu, yarışmacıların bu kez önlerinde tahta olmadan yeniden yarışmalarını istedi.
İkinci mücadeleyi ise Aycan kazandı. Ilıcalı, iki farklı yarış sonunda hem kendisinin hem de Mert’in haklı çıktığını söyledi.

“Bugünün iki kazananı oldu. Hem Elif’i hem Aycan’ı tebrik ediyorum. İddiada da iki kazanan var. Ben ‘tahtasız Aycan kazanır’ demiştim, doğu çıktı. Mert de ‘tahta ile Elif kazanır’ dedi, doğu çıktı. Herkes haklı açıkçası. Bu durumda haksız yok, ödülü tüm takıma veriyoruz.”

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı