Acun Ilıcalı gitmesini istedi ama Çağrı ağlayarak kalacağını açıkladı!

Geçtiğimiz günlerde oynanan oyun sonrası sunucu Murat Ceylan’ın üstüne yürüdüğü için Acun Ilıcalı’nın yarışmadan ayrılmasını istediği Çağrı, dün akşam yayınlanan bölümde gözyaşları içinde kararını açıkladı. “Ya gururlu bir insan olarak buradan gideceğim ya da gururumu bir kenara bırakıp burada kalacağım” diyen Çağrı, yarışmaya devam edeceğini belirtti.
Takip et
Acun Ilıcalı gitmesini istedi ama Çağrı ağlayarak kalacağını açıkladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yayınlanan her bölümüyle izleyicileri ekrana kilitleyen Survivor 2021, dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Barış’ın rahatsızlığından dolayı acil vaziyet konseyinin toplandığı yarışmaya Çağrı’nın kararı damga vurdu.

ACUN, ÇAĞRI’NIN YARIŞMADAN AYRILMASINI İSTEDİ

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümde iletişim oyunu sonrası karşı takımın yarışmacısına sinirlenen Çağrı, sakin olması konusunda kendisini uyaran sunucu Murat Ceylan’ın üstüne yürüyerek tepki göstermişti. Meydana Gelen gerilimin sonrasında açıklama yapan Acun Ilıcalı, “Arkadaşıma yapılan bu hareketi kabul etmiyorum. Yarışmayı bırakıyorum dersen mutlu olurum. Şuanda bize kararını söyle” demişti. Ilıcalı’nın sözlerinin sonrasında gözyaşlarına boğulan Çağrı, ise 1 hafta süre istedi.

Acun Ilıcalı gitmesini istedi ama Çağrı ağlayarak kalacağını açıkladı!

“ANNEMİ GURURLANDIRMAK VE ONU ÜZMEMEK İSTİYORUM”

Barış için gerçekleştirilen acil vaziyet konseyinde söz hakkı alan Çağrı, gözyaşları içinde şu ifadeleri kullandı: “O gece pişmanlığımı dile getiremedim. Buraya gelmeden Türkiye’nin en çok izlenen dizisi, Çukur ailesini bıraktım. Buraya gelirken ikinci hedefim Acun Medya ailesinin bir parçası olabilmeyi hedefliyordum. Birinci hedefim ise annemdi. Annemi gururlandırabilmek onu üzmemek istiyordum.”

“BURADA SİZİNLİ ABİ-KARDEŞ OLACAĞIMIZI DÜŞÜNMÜŞTÜM”

“3 yıl önceye kadar oyunculukla ilgim yoktu. Annem kanser oldu ve onu ben kanser ettim. Çok üzdüm annemi ve ondan sonra onu üzmeyeceğime yemin ettim. Çukur dizisinde rol almaya başladım ve annem de yaşama tutundu ben oyuncu olunca. Sizden bu şekilde tepki almam beni çok üzdü mahvetti. Abi kardeş gibi olacağımızı düşünmüştüm.

Acun Ilıcalı gitmesini istedi ama Çağrı ağlayarak kalacağını açıkladı!

“GURURUMU KENARA BIRAKI

Sizden süre istemiştim. O gece uyumadım ve sabah kararımı verdim. Bana iki yol sundunuz; ya gururlu bir insan olarak buradan gideceğim ya da gururumu bir kenara bırakıp burada kalacağım. Kararımı verdim. Kusura bakmayın Acun bey gururumu bir kenara bırakarak annemi mutlu etmeye karar verdim. Tabi önce halk buna müsaade ederse. Buradan annem için savaşmaya devam edeceğim ve onu üzmeyeceğim. Anneme de onu sevdiğimi söylemek istiyorum bir daha bu şekilde bir şey olmayacak.”

Çağrı’nın sözlerinin sonrasında ünlüler ve gönüllüler takımının yarışmacıları gözyaşlarına hakim olamadı.

Acun Ilıcalı gitmesini istedi ama Çağrı ağlayarak kalacağını açıkladı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.