Acun Ilıcalı: Geliri 6 Saat Hesaplamamız Lazım

Medya patronu Acun Ilıcalı, Beyaz TV’de ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı programa katıldı. Ilıcalı’ya yıllık kazancı sorulunca 6 saat hesaplamamız lazım dedi.

Medya patronu olan Acun Ilıcalı, Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı programın konuğu oldu. Kendisi hakkında samimi açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, sorulan birçok soruya yanıt verdi.

Survivor yarışması ile ilgili gelen soruya yanıt veren Acun Ilıcalı, ilk Survivor şampiyonu olan Uğur Pektaş’ın yüzde 90 olarak tekrar Survivor’da yarışacağını söyledi. Ilıcalı, Survivor’a katılan yarışmacıların genel olarak tekrar katılma isteğinin olduğunu dile getirdi ve Yaşar İpek’in Survivor’da yarışacağı iddialarının da doğru olmadığını söyledi.

“OĞUZHAN UĞUR EXATHLON’A KATILIYOR”

YouTube fenomenlerinin yarışacağı Exathlon hakkında da açıklamalar yaptı. Ilıcalı Exathlon’a katılacak yarışmacılardan birinin de Oğuzhan Uğur olduğunu açıkladı.

Konu daha sonra Acun Ilıcalı’nın yıllık gelirine geldi. Ece Erken, Acun Ilıcalı’ya yıllık gelirini sordu ve Acun Ilıcalı bu soruya esprili olarak, “Bizim 6 saat hesaplamamız lazım.” dedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı