Acun Ilıcalı Exatlon’u YouTuberlarla Yapacağını Açıkladı

TV8 kanalında yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ programına katılan Acun Ilıcalı, Exatlon’u Türkiye’de çekeceklerini söyledi ve YouTuberler yarışacak dedi.

Acun Ilıcalı, birçok ülkede beğeni ile takip edilen Exatlon yarışmasını Türkiye’de çekeceklerini açıkladı. Yaptığı açıklamada, “Türkiye’de de Exatlon olacak ve dijital medyada yayınlanacak. Türkiye’deki Exatlon’da sosyal medya fenomenleri yarışacak.” ifadelerini kullandı.

TV8’de yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ adlı programa katılan Ilıcalı, Exatlon’un sunuculuğunu ise ünlü Youtuber Orkun Işıtmak’ın yapacağını belirtti. TV8 kanalının yayın akışının dolu olduğunu belirten Ilıcalı, yarışmanın TV8’de yayınlanmayacağını söyledi.

YouTuberların çok enerjik olduğuna da değinen Acun Ilıcalı, projenin olağanüstü ses getireceğini öne sürdü. Acun Medya’nın prodüksiyonunu yaptığı Exatlon yarışması ABD, Meksika, Brezilya, Kolombiya ve Romanya gibi ülkelerde yayınlanıyor.

EXATLON NEDİR?

Yüksek fizik performans ve konsantrasyon gerektiren, Ünlüler ve Gönüllüler olarak ayrılmış iki takım haftalar boyu özel kamplarda yaşayarak, hem kendi gruplarının galibiyeti hem de bireysel şampiyonluk için parkurlarda yarışırlar.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı