Acun Ilıcalı: Dominik’te aday olsam seçilirim!

Can Tanrıyar ve Acun Ilıcalı, Lerzan Mutlu ile Erol Köse’nin sunduğu “UçanKuş’ta Pişti”de yıllar sonra bir araya geldi. Uzun zamandır Dominik Cumhuriyeti’nde bulunan Ilıcalı, “Adaylığımı koysam seçilirim” dedi.
Takip et
Acun Ilıcalı: Dominik’te aday olsam seçilirim!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İşte Acun Ilıcalı’nın açıklamalarından satır başları…

Babam benimle hep övünürdü ‘bu Acun farklı. Bir şey olacak ama ne olacak bulamadım’ derdi. Babamın çok önemli bir lafı vardır hiç unutmam. Çok fazla televizyon seyreden biri değildi.

Acun Ilıcalı: Dominik’te aday olsam seçilirim!

‘Baba çok güzel bir film var seyretsene’ dedim. Döndü bana ‘filmi sen çevir Acun, bırak filmi’ dedi. O gün söylediği benim hayat çizgimmiş sonradan anladım garip bir durum oldu.

MESUT’U BAŞKANIMIZ GETİRDİ Acun Ilıcalı: Dominik’te aday olsam seçilirim!

Mesut Özil’in transfer sürecini anlatan Ilıcalı, ‘Başkan Ali Koç beni çok onore etti. Unutmayalım bana göre bu transferin olmasının sebebi bakanımız Ali Koç’tur. Bir kulüpteki kararları başkan alır. Başkan ‘Mesut Özil alınsın’ diye bir karar almadıktan sonra hepimiz toplansak da Mesut Özil alınamaz. Bazen şartlar oluşuyor her şey tek tek yoluna giriyor. Benim de bu tarz olaylar çok başıma geldi. TV8’i almam da şartların oluşmasıydı. Kariyerim için de geçerli bu…

DOMİNİK’TE BAŞKAN SEÇİLİRİM Acun Ilıcalı: Dominik’te aday olsam seçilirim!

Uzun zamandır Dominik Cumhuriyeti’nde buluna Acun Ilıcalı, ‘Dominik’te yerliler bana ‘papa’ diyorlar. ‘Baba’ anlamına geliyor.

Acun Ilıcalı: Dominik’te aday olsam seçilirim!

Adaylığımı koysam seçilirim. Eski çekim yaptığımız yerde köyün yarısı bizim ekipte çalışıyordu. Orada başımıza tatsız bir olay geldi çok sevdiğimiz bir arkadaşımızı kaybettik. O olaydan sonra orada kalmak istemedim açıkçası, güneyine gittik Dominik’in şimdiki yer sosyete biraz daha…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.