Acun Ilıcalı, Çukur Dizisi İçin Nabız Yokluyor

Sahibi olduğu TV8 için çalışmalarını sürdüren Acun Ilıcalı'nın Çukur dizisini transfer etmek için girişimlere başladığı konuşuluyor.

‘Kızım’ dizisinin final yapması ile yeni sezonda ses getirecek bir diziyi kanalına transfer etmek için kolları sıvayan Acun Ilıcalı, hedefe Çukur dizisini koydu. Yayınlandığı gün reyting rekorları kıran dizinin yapımcısı ile bir araya geldiği öne sürülen Acun’un, şartların oluşması durumunda Çukur’u kendi kanalına transfer edebileceği konuşuluyor.


Kanallar yeni sezonda izleyiciyi çekmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu isimlerden biri de Acun Ilıcalı. Geçtiğimiz sezon beklenen patlamayı yapamayan TV8 için çalışmalarını sürdüren Acun Ilıcalı’nın Çukur dizisini gündemine aldığı öğrenildi. Kaliteli oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizinin yapımcısı ile buluşan Ilıcalı, teklifini ilettiği öğrenildi. Medya kulislerine bomba gibi düşen bu gelişmeyle ilgili tarafların yapacağı açıklama merakla bekleniyor. Hatırlanacağı üzere son bölümlerde Adana 01 dizisinde Cio karakterine hayat veren Cihangir Ceyhan’ın ekibe dahil olması diziye büyük renk katmıştı.

ACUN ILICALI SİNYALİ VERMİŞTİ

Öte yandan geçtiğimiz günlerde konuk olduğu bir programda TV8’den bu yıl reklam geliri elde edemediğini belirten Acun Ilıcalı, yeni sezonda bomba gibi projelerle izleyici karşısında olacaklarını belirtmişti. Acun’un bu açıklaması Çukur dizisini transfer edeceği yönündeki iddiaları güçlendiriyor. Acun’un bu hamlesine daha önce program yaptığı Show TV’nin tepkisinin ne olacağı ise bilinmiyor.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı